Нов полуприколка цистерна EMIRSAN Customized Cement Tanker Direct from Factory

picture_as_pdf

picture_as_pdf

22 084 EUR

Нето цена

Тип

Нов полуприколка цистерна

Година

2021

Земја

Нигерија

Телефон

+905323846......

EMIRSAN на лизинг

Онлајн: 5мес 22ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Дата на прва регистрација2021-00-00
Нето тежина7400 kg
Бруто тежина44400 kg
Корисна носивост37000 kg
Капацитет30 m³
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватEMIRSAN
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Гуми385 65 R 22.5, 100 %
Резервно тркало
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Пумпа
Кутија за алат
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform

Опис


Price starting from 18500 USD

Directly from manufacturer custom made cement tankers , At requested capacity 25 m3 to 50 m3 , 2-3 -4 Axle Configuration , Single or Double tyre variation , Leaf or Air Suspansion , Reasonable transportation solutions . Delivery on time !!

Побарајте подетални информации

Продавач

Emirsan Trailer

Emirsan Trailer

location_on

Nigeria

phone_iphone+905323846...
access_time

Локално време на дилерот — 17:09

Лица за контакт

ERDEM ÇAY

ERDEM ÇAY

+90 554500...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.