Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Дата на прва регистрација01.02.2021
Нето тежина7200 kg
Бруто тежина47200 kg
Корисна носивост40000 kg
Капацитет34 m³
Бојабела
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски3-оски
Оските праватEMIRSAN
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Гуми385 65 R 22.5
Резервно тркало
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Држач за резервно тркало
Опис

Price starting from 18.500 USD

Custom Made cement tankers, Directly from the manufacturer, 1-year guaranty, we never use any Chinese products with our cement tankers, we have got 2 units available in the stock,

34 m3

3 Axle, Air Suspension, Bpw type Turkish Local made with Timken Bearing

Brake: Wabco Abs

Electric: Saba

Compressor: Either AC or Diesel ( Up to your requirement )

Tires: 6 Tyres Good Year 385 65 R 22.5

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.