Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN Cement Bulker Trailer 2020 Model with Electrical Compressor

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN Cement Bulker Trailer 2020 Model with Electrical Compressor

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Дата на прва регистрација01.02.2021
Нето тежина7300 kg
Бруто тежина48100 kg
Корисна носивост40800 kg
Капацитет34 m³
Бојабела
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватEMIRSAN
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Гуми385/60 R22,5, 100 %
Резервно тркало
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Пумпа
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

We are manufacturing cement bulker trailers according to customer request.

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.