Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN 42000 LT FUEL TANKER TRAILER

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN 42000 LT FUEL TANKER TRAILER

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Капацитет42 m³
Бојабела
Шасија/суспензија
Суспензијафедер
Број на оски3-оски
Оските праватPIRLANTA
Сопирачкитапан
Гуми12 R 22,5
Тело/надградба
За транспорт нагориво
Опис

20000 lt to 60000 lt Fuel tanker FROM FACTORY

Whatsapp : show contacts

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.