Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN 4 Axle Cement Tanker Trailer

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN 4 Axle Cement Tanker Trailer

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Нето тежина8000 kg
Бруто тежина50000 kg
Корисна носивост42000 kg
Капацитет35 m³
Бојабела
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски4-оски
Оските праватEMIRSAN
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Гуми385/65 R 22,5, 100 %
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Опис

2 to 4 Axles

18 to 60 cbm Capacity

Suitable to carry; any kind of bulk materials, cement, lime, caco3

Domex or ST Steel body

Deutz Diesel or Electiric engine compressor

BPW, SAF, Turkish brand Axles

Wabco ABS and EBS brake system

Air, mechanical or bogie type Spring Suspension

Front Axle Lifting

Pirelli, Bridgestone, Goodyear brand tires

Steel or Aluminum Rims

JOST or Turkish brand parking leg and king pin

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.