Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN 2021 New 30 Cbm V Type Cement Bulker Trailer

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN 2021 New 30 Cbm V Type Cement Bulker Trailer

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Дата на прва регистрација2021-00-00
Нето тежина8500 kg
Бруто тежина33500 kg
Корисна носивост25000 kg
Капацитет30 m³
Бојасина
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватEMIRSAN
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Гуми385/60 R22,5, 100 %
Тело/надградба
За транспорт насилоси
Кутија за алат
Опис

Price starting from 22000 USD

Emirsan is a producer of cement trailer from Turkey. We produce BPW similar semi-trailer axles. Our semi-trailer axles produced with square beam with 12, 14 and 16 mm thickness. Emirsan is a producer of cement trailer from Turkey. We produce BPW similar semi trailer axles. Our semi trailer axles produced with square beam with 12, 14 and 16 mm thickness. Emirsan is a producer of cement trailer from Turkey. We produce BPW similar semi trailer axles. Our semi trailer axles produced with square beam with 12, 14 and 16 mm thickness.

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.