Полуприколка цистерна Diversen 12 X GAS LPG TANK LOADED ON 13.60 TRAILER

Онлајн: 2год 3мес

Идентификација 12XTANK
Година на производство 1990
Дата на прва регистрација 01.01.1990
Волумен 800 L
Локација Холандија, Alkmaar
Телефон +31 72 51...
Тело/надградба
  • број на прегради на резервоарот: 1
800 EUR
800
EUR
  • 49 418 MKD
  • 972 USD

Нето цена

Продавач
A & A Trdg Holland B.V.
A & A Trdg Holland B.V. Холандија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:09
Лица за контакт
Rjan Anema
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands
Ian Anema
Deutsch, English, Nederlands
800
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L
Burg BPO12-24Z 33.000 L
1987, 3-оски
Холандија, Borne
21 250 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L, 1987
Полуприколка цистерна Gofa LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L
Gofa LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L
1992, 3-оски
Холандија, Alkmaar
17 500 EUR
Полуприколка цистерна Gofa LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L, 1992
Полуприколка цистерна Hobur LPG GPL propane propan 28.500 L
Hobur LPG GPL propane propan 28.500 L
1991, 378 000 km, Дизел, 1-оски
Холандија, Alkmaar
13 750 EUR
Полуприколка цистерна Hobur LPG GPL propane propan 28.500 L, 1991
Полуприколка цистерна OZGUL LPG TANK TRAILER
OZGUL LPG TANK TRAILER
Турција, Konya
Полуприколка цистерна OZGUL LPG TANK TRAILER
Полуприколка цистерна Eurotank*LPG-Trailer*Gas*ADR*Liftachse
Eurotank*LPG-Trailer*Gas*ADR*Liftachse
2009, 3-оски
Германија, Kehl-Neumühl
54 900 EUR
Полуприколка цистерна Eurotank*LPG-Trailer*Gas*ADR*Liftachse, 2009
Полуприколка цистерна EMIRSAN LPG Tank Semi Trailer
EMIRSAN LPG Tank Semi Trailer
2021, 3-оски
Турција, Konya
28 059 EUR
Полуприколка цистерна EMIRSAN LPG Tank Semi Trailer, 2021
Полуприколка цистерна ACERBI Gas 51800 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ACERBI Gas 51800 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
2004
Холандија, Ede
22 800 EUR
Полуприколка цистерна ACERBI Gas 51800 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 2004
Полуприколка цистерна ACERBI Gas 49850 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ACERBI Gas 49850 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
2004
Холандија, Ede
22 800 EUR
Полуприколка цистерна ACERBI Gas 49850 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 2004
Полуприколка цистерна ACERBI Gas 51480 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ACERBI Gas 51480 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
2004
Холандија, Ede
22 800 EUR
Полуприколка цистерна ACERBI Gas 51480 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 2004
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 495080 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ROBINE Gas 495080 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
2000
Холандија, Ede
19 900 EUR
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 495080 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 2000
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 50983 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ROBINE Gas 50983 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
1993
Холандија, Ede
16 800 EUR
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 50983 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 1993
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 51056 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ROBINE Gas 51056 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
2000
Холандија, Ede
19 900 EUR
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 51056 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 2000
Полуприколка цистерна 41m³ Eurotank Gas LPG-Trailer*Messanlage !TOP!
41m³ Eurotank Gas LPG-Trailer*Messanlage !TOP!
2015, 2-оски
Германија, Kehl-Neumühl
83 900 EUR
Полуприколка цистерна 41m³ Eurotank Gas LPG-Trailer*Messanlage !TOP!, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.