Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Онлајн: 1год 1мес

Година на производство 1979
Корисна носивост 22 000 kg
Капацитет 22 m³
ADR
Боја бела
Локација Германија, Oberhausen
Телефон +492214...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • оските прават: BPW ECO Plus
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • за транспорт на: гас/LPG
  • број на прегради на резервоарот: 1, 22000 l
  • пумпа

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
03:18
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 1-оски
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 3-оски
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1991, 3-оски
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1991
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 1-оски
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Полуприколка цистерна GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
1989, 3-оски
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic, 1989
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
1989, 3-оски
Германија, Oberhausen
17 500 EUR
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr, 1989
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1992, 3-оски
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1992
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
1980, 1-оски
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer, 1980
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-оски
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
1980
Германија, Oberhausen
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic, 1980
Полуприколка цистерна Citergaz 69700 liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank, Propan
Citergaz 69700 liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank, Propan
1979, 3-оски
Холандија, Oberhausen
29 750 EUR
Полуприколка цистерна Citergaz 69700 liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank, Propan, 1979
Полуприколка цистерна LAG GAS
LAG GAS
1985, 3-оски
Холандија, Oberhausen
Полуприколка цистерна LAG GAS, 1985

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.