Слични понуди

Полуприколка цистерна CIMC 20ft
CIMC 20ft
2019
Данска, Esbjerg
Полуприколка цистерна CIMC 20ft, 2019
Полуприколка цистерна Magyar IMO 4 / 31m3 / 3 comp. / 20FT SWAP / L 2.65 BN
Magyar IMO 4 / 31m3 / 3 comp. / 20FT SWAP / L 2.65 BN
2019
Холандија, Hoogerheide
21 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar IMO 4 / 31m3 / 3 comp. / 20FT SWAP / L 2.65 BN, 2019
Полуприколка цистерна D-TEC SV-20-R300, Gülle, Vakuum, Drehkolbenpumpe, NEU
D-TEC SV-20-R300, Gülle, Vakuum, Drehkolbenpumpe, NEU
2019, 3-оски
Германија, Sittensen
78 900 EUR
Полуприколка цистерна D-TEC SV-20-R300, Gülle, Vakuum, Drehkolbenpumpe, NEU, 2019
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
2014
Холандија, Hoogerheide
21 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp, 2014
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
2014
Холандија, Hoogerheide
21 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp, 2014
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
2014
Холандија, Hoogerheide
21 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp, 2014
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
2014
Холандија, Hoogerheide
21 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp, 2014
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp
2014
Холандија, Hoogerheide
21 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Tank container IMO 4 / 31 m3 / 20 ft / 3 comp, 2014
Полуприколка цистерна HTS 3-axle container trailer (sliding, tipping) + 20 ft ISO silo tank container 15 m3 / 1 comp
HTS 3-axle container trailer (sliding, tipping) + 20 ft ISO silo tank container 15 m3 / 1 comp
2005, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
9 500 EUR
Полуприколка цистерна HTS 3-axle container trailer (sliding, tipping) + 20 ft ISO silo tank container 15 m3 / 1 comp, 2005
Полуприколка цистерна Magyar Tanker
Magyar Tanker
2019, 3-оски
Франција, Essonne
80 000 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Tanker, 2019
Полуприколка цистерна Magyar Tanker
Magyar Tanker
2019, 3-оски
Франција, Essonne
80 000 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Tanker, 2019
Полуприколка цистерна Magyar Tanker
Magyar Tanker
2019, 3-оски
Франција, Essonne
80 000 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Tanker, 2019

Полуприколка цистерна CIMC 20ft

Идентификација 6161
Година на производство 2019
Нето тежина 4 100 kg
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 34 900 kg
Локација Данска, Esbjerg
Тело/надградба
 • волумен на резервоар: 35 000 L
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка цистерна CIMC 20ft

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": полуприколка цистерна CIMC 20ft

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.