Полуприколки цистерни BURG - Заден лифт.


Реклама

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

Слични понуди

Burg 3 AXLE FOOD TANK TRAILER - полуприколка цистерна
 8
14 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1992
3-оски
Корисна носивост: 34 880 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 21492

Burg 3 AXLE FOOD TRAILER - полуприколка цистерна
 8
11 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1992
3-оски
Корисна носивост: 34 970 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 21485

Burg Burg 1010 3 axles NL-Trailer / 45.000 Ltr / 4 / ADR - полуприколка цистерна
 17
11 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

1988
3-оски
Корисна носивост: 32 785 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70144431

Burg 3 AXLE ISOLATED FOOD TANK TRAILER - полуприколка цистерна
 8
12 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1987
3-оски
Корисна носивост: 31 360 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 21463

Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer - полуприколка цистерна
 20
14 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1993
3-оски
Корисна носивост: 31 810 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 11ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70148131

Burg BPO 13-28 RCZXX - полуприколка цистерна
 20
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

2004
3-оски
Корисна носивост: 32 010 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

G.A. Den Otter

15

Белгија, Meer

Идентификација 0016554

Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump - полуприколка цистерна
 20
21 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1996
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 32 600 L

Онлајн: 17ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O023739

Burg Food 49900 Liter, 3 Comaprtments - полуприколка цистерна
 11
16 900 EUR
Нето цена
1997
Корисна носивост: 29 550 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 18ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 025115

Burg  12-27 ZGZXX  3-Kammer 58m³ Lebensmittel  - полуприколка цистерна
 15
42 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2004
3-оски
Корисна носивост: 23 300 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 18ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 804

Burg  12-27 ZGZXX  3-Kammer 58m³ Lebensmittel  - полуприколка цистерна
 15
42 500 EUR
Нето цена
2004
3-оски
Корисна носивост: 23 300 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 18ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 804

Burg  12-27 ZGZXX  3-Kammer 58m³ Lebensmittel  - полуприколка цистерна
 15
42 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2004
3-оски
Корисна носивост: 23 300 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 18ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 804

Burg 3 ASSEN TANK IN ROESTVRIJ STAAL 31000 L - 4 COMPARTIMENTEN dutch papers - полуприколка цистерна
 7
12 750 EUR
Нето цена
1992
3-оски

Онлајн: 19ден

TR-D TRUCKS

Белгија, HARCHIES

Burg Food tank inox 32.5 m3 / 3 comp + pump - полуприколка цистерна
 20
21 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1995
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 32 500 L

Онлајн: 22ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O023366

Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump - полуприколка цистерна
 20
21 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1996
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 32 600 L

Онлајн: 22ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O023740

Burg Food tank inox 26.8 m3 / 1 comp + pump - полуприколка цистерна
 20
21 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1995
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 26 800 L

Онлајн: 1мес 8ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O023367

Burg Food tank inox 26.8 m3 / 1 comp + pump - полуприколка цистерна
 20
21 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1994
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O022302

Burg 29M3 3KAMER Levensmiddelen tankoplegger met pomp - полуприколка цистерна
 7
11 800 EUR
Нето цена
1983
Корисна носивост: 27 840 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

BEMO MEIJEL B.V.

Холандија, MEIJEL

Идентификација OE6771

Burg Food tank inox 30.5 m3 / 3 comp + pump - полуприколка цистерна
 20
21 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1994
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 30 550 L

Онлајн: 1мес 13ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O022025

Burg BPO 12-27 Z NL-Trailer / 26930 Ltr / 1 / Food - полуприколка цистерна
 19
13 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1993
3-оски
Корисна носивост: 31 810 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 21ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147656

Burg  - полуприколка цистерна
 8
Прашајте за цена
2005
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 1мес 21ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6615

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.