Полуприколки цистерни BURG - За транспорт на: млеко.


Реклама

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

Сортирај според:
Резултати по страница:
Burg  12-27 ZGZXX  3-Kammer 58m³ Lebensmittel  - полуприколка цистерна
 15
42 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2004
3-оски
Корисна носивост: 23 300 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 18ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 804

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.