Полуприколки цистерни BURG - За транспорт на: хемикалии.


Реклама

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

Сортирај според:
Резултати по страница:
Burg Burg 1010 3 axles NL-Trailer / 45.000 Ltr / 4 / ADR - полуприколка цистерна
 17
11 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

1988
3-оски
Корисна носивост: 32 785 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70144431

Burg Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 20
23 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

2004
3-оски
Бруто тежина: 42 000 kg
Волумен на резервоар: 37 500 L

Онлајн: 9мес 21ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O031427

Burg Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 20
23 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

2003
3-оски
Бруто тежина: 42 000 kg
Волумен на резервоар: 37 500 L

Онлајн: 11мес 20ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O030735

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.