Полуприколки цистерни BURG од Белгија


Реклама

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Burg BPO 13-28 RCZXX - полуприколка цистерна
 20
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

2004
3-оски
Корисна носивост: 32 010 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

G.A. Den Otter

15

Белгија, Meer

Идентификација 0016554

Burg 3 ASSEN TANK IN ROESTVRIJ STAAL 31000 L - 4 COMPARTIMENTEN dutch papers - полуприколка цистерна
 7
12 750 EUR
Нето цена
1992
3-оски

Онлајн: 19ден

TR-D TRUCKS

Белгија, HARCHIES

Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.) - полуприколка цистерна
 8
9 900 EUR
Нето цена
1983
Корисна носивост: 30 140 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 3мес 17ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E55305

Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.) - полуприколка цистерна
 7
9 900 EUR
Нето цена
1981
Корисна носивост: 30 940 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 3мес 17ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E55306

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.