Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Онлајн: 1год 1мес

Бренд BURG
Година на производство 1991
Дата на прва регистрација 05.06.1991
Нето тежина 12 680 kg
Бруто тежина 40 680 kg
Корисна носивост 28 000 kg
Капацитет 28 m³
ADR
Боја бела
Локација Германија, Oberhausen
Телефон +492214...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: SAF
 • подигање на оска
 • управувачки оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • за транспорт на: гас/LPG
 • број на прегради на резервоарот: 1, 28500 l
 • пумпа
 • мерач

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:42
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L
Burg BPO12-24Z 33.000 L
1987, 3-оски
Холандија, Borne
21 250 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L, 1987
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI, 1990
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
1989, 3-оски
Германија, Cologne
17 500 EUR
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr, 1989
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
1980, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer, 1980
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1992, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1992
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
1980
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic, 1980
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
1989, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff., 1989
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE TANK TRAILER
Burg 3 AXLE TANK TRAILER
1991, 3-оски
Холандија, Schiedam
25 000 EUR
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE TANK TRAILER, 1991
Полуприколка цистерна Proctor Low-pressure gas / chemical tank 27.2 m3 / 1 comp
Proctor Low-pressure gas / chemical tank 27.2 m3 / 1 comp
1991, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
8 000 EUR
Полуприколка цистерна Proctor Low-pressure gas / chemical tank 27.2 m3 / 1 comp, 1991
Полуприколка цистерна Burg BPO - 27Z
Burg BPO - 27Z
1979, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
11 950 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO - 27Z, 1979

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.