Слични понуди

Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1991, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1991
Полуприколка цистерна CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1979, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1979
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
1989, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic, 1989
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Полуприколка цистерна Burg
Burg
2005, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка цистерна Burg, 2005
Полуприколка цистерна Diversen 12 X GAS LPG TANK LOADED ON 13.60 TRAILER
Diversen 12 X GAS LPG TANK LOADED ON 13.60 TRAILER
1990
Холандија, Alkmaar
800 EUR
Полуприколка цистерна Diversen 12 X GAS LPG TANK LOADED ON 13.60 TRAILER, 1990
Полуприколка цистерна LAG GAS
LAG GAS
1985, 3-оски
Холандија, Alkmaar
Полуприколка цистерна LAG GAS, 1985
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE TANK TRAILER
Burg 3 AXLE TANK TRAILER
1991, 3-оски
Холандија, Schiedam
25 000 EUR
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE TANK TRAILER, 1991
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z
Burg BPO 12-27 Z
1989, 3-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
15 750 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z, 1989

Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG - изнајмување BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Бренд BURG
Година на производство 1990
Состојба одлична
Дата на прва регистрација 15.06.1990
Тежина 8 340 kg
Бруто тежина 22 000 kg
Корисна носивост 13 660 kg
Хидраулика
ADR
Боја бела
Локација Германија, Annostr. 46 , 50678, Cologne, Germany
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 1-оски
 • оските прават: SAF
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • тело: Tank 14 m3 for CO2
 • за транспорт на: гас/LPG
 • материјал на тело: челик
 • волумен на утовар: 14 m³
 • волумен на резервоар: 14 000 L
 • број на прегради на резервоарот: 1
 • пумпа
 • мерач
Доплнително
 • достапни единици: 1
 • изнајмување
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.