Слични понуди

Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1991, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1991
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Полуприколка цистерна CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1979, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1979
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
1989, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic, 1989
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE TANK TRAILER
Burg 3 AXLE TANK TRAILER
1991, 3-оски
Холандија, Schiedam
25 000 EUR
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE TANK TRAILER, 1991
Полуприколка цистерна Burg
Burg
2005, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка цистерна Burg, 2005
Полуприколка цистерна LAG GAS
LAG GAS
1985, 3-оски
Холандија, Alkmaar
Полуприколка цистерна LAG GAS, 1985
Полуприколка цистерна Bsl
Bsl
1991, 3-оски
Франција, LIMAY
Полуприколка цистерна Bsl, 1991
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z
Burg BPO 12-27 Z
1989, 3-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
15 750 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z, 1989
Полуприколка цистерна LPG GAS 45
LPG GAS 45
2000, 3-оски
Латвија, Rīga
17 000 EUR
Полуприколка цистерна LPG GAS 45, 2000

Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Бренд BURG
Година на производство 1991
Состојба одлична
Дата на прва регистрација 17.05.1991
Нето тежина 12 680 kg
Корисна носивост 28 000 kg
ADR
Боја бела
Локација Германија, Annostr. 46 , 50678, Cologne, Germany
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • оските прават: SAF
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • тело: CO2 Tank 28m3 20 bar
 • за транспорт на: гас/LPG
 • волумен на резервоар: 28 500 L
 • број на прегради на резервоарот: 1
 • пумпа
Доплнително
 • достапни единици: 1
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.