Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)

Онлајн: 3мес 17ден

Бренд BURG
Идентификација E55305
Година на производство 1983
Дата на прва регистрација 21.11.1983
Нето тежина 8 860 kg
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 30 140 kg
Локација Белгија, Handzame
Телефон +32 (0)51 7...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • основа на тркалото: 1 350 mm
  • задни гуми: Achse 1: 385/65r22.5 / Achse 2: 385/65r22.5 / Achse 3: 385/65r22.5
9900 EUR
9 900
EUR
  • 609 539 MKD
  • 11 652 USD

Нето цена

Продавач
Braem
Braem Белгија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
19:19
9 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)
Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)
1981
Белгија, Handzame
9 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.), 1981
Полуприколка цистерна OVA CITERNE ALIMENTAIRE
OVA CITERNE ALIMENTAIRE
1990
Белгија, Handzame
4 750 EUR
Полуприколка цистерна OVA CITERNE ALIMENTAIRE, 1990
Полуприколка цистерна OVA CITERNE ALIMENTAIRE
OVA CITERNE ALIMENTAIRE
1992
Белгија, Handzame
3 950 EUR
Полуприколка цистерна OVA CITERNE ALIMENTAIRE, 1992
Полуприколка цистерна ETA CITERNE LAITIERE /Milch/Milk- INOX - 26.000 L
ETA CITERNE LAITIERE /Milch/Milk- INOX - 26.000 L
2008
Белгија, Handzame
15 900 EUR
Полуприколка цистерна ETA CITERNE LAITIERE /Milch/Milk- INOX - 26.000 L, 2008
Полуприколка цистерна Stokota CITERNE 23000L/4COMP
Stokota CITERNE 23000L/4COMP
2002
Белгија, Handzame
10 450 EUR
Полуприколка цистерна Stokota CITERNE 23000L/4COMP, 2002
Полуприколка цистерна Stokota CITERNE 23000L/4COMP
Stokota CITERNE 23000L/4COMP
2001
Белгија, Handzame
9 900 EUR
Полуприколка цистерна Stokota CITERNE 23000L/4COMP, 2001
Полуприколка цистерна Spitzer Silo EUROVRAC S27D CITERNE PULVE 44M³+BENABLE
Spitzer Silo EUROVRAC S27D CITERNE PULVE 44M³+BENABLE
2012
Белгија, Handzame
30 750 EUR
Полуприколка цистерна Spitzer Silo EUROVRAC S27D CITERNE PULVE 44M³+BENABLE, 2012
Полуприколка цистерна Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP.
Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP.
1983, 3-оски
Холандија, Weert
11 800 EUR
Полуприколка цистерна Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP., 1983
Полуприколка цистерна BSLT Food tank - Citerne alimentaire - 30 000 l. -
BSLT Food tank - Citerne alimentaire - 30 000 l. -
2000
Белгија, Houffalize
13 500 EUR
Полуприколка цистерна BSLT Food tank - Citerne alimentaire - 30 000 l. -, 2000
Полуприколка цистерна Burg Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
Burg Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
1995, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
14 500 EUR
Полуприколка цистерна Burg Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp, 1995
Полуприколка цистерна Burg Food / chemical tank inox 30.3 m3 / 1 comp
Burg Food / chemical tank inox 30.3 m3 / 1 comp
1995, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
15 500 EUR
Полуприколка цистерна Burg Food / chemical tank inox 30.3 m3 / 1 comp, 1995
Полуприколка цистерна Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump
Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump
1996, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
21 500 EUR
Полуприколка цистерна Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump, 1996

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.