Хм, се чини ставка продадена

Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)

полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендBURG
Број на огласE55306
Година на производство1981
Дата на прва регистрација17.12.1981
Нето тежина8060 kg
Бруто тежина39000 kg
Корисна носивост30940 kg
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Основа на тркалото1320 mm
Задни гумиAchse 1: 385/65r22.5 / Achse 2: 385/65r22.5 / Achse 3: 385/65r22.5
Опис

Drive: Wheel

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive Braem

t1 test archive Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.