Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L

Онлајн: 1мес 28ден

Бренд BURG
Идентификација OG6847 | 532974
Година на производство 1987
Бруто тежина 36 000 kg
Корисна носивост 27 070 kg
Локација Холандија, Borne
Телефон 1 : +31-651...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
  • волумен на утовар: 999.99 m³
21250 EUR
21 250
EUR
  • 1 309 346 MKD
  • 25 856 USD

Нето цена

Продавач
Nijwa Used Trucks
Nijwa Used Trucks Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:19
Лица за контакт
Henk van de Wetering
Deutsch, English, Nederlands
Bob Schasfoort
Deutsch, English, Nederlands
21 250
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна Welgro 97 WSL 33-24 Blaas/zuig oplegger
Welgro 97 WSL 33-24 Blaas/zuig oplegger
2000, 2-оски
Холандија, Borne
24 000 EUR
Полуприколка цистерна Welgro 97 WSL 33-24 Blaas/zuig oplegger, 2000
Полуприколка цистерна lako Jansky T344-RMO 35.500 L
lako Jansky T344-RMO 35.500 L
2009, 3-оски
Холандија, Borne
19 000 EUR
Полуприколка цистерна lako Jansky T344-RMO 35.500 L, 2009
Полуприколка цистерна Burg BPO - 27Z
Burg BPO - 27Z
1979, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
11 950 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO - 27Z, 1979
Полуприколка цистерна Burg 33.000L FOODSTUFF hobur tank
Burg 33.000L FOODSTUFF hobur tank
2005, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
17 950 EUR
Полуприколка цистерна Burg 33.000L FOODSTUFF hobur tank, 2005
Полуприколка цистерна Burg TANK BPO 12-27 Acid
Burg TANK BPO 12-27 Acid
2000, 3-оски
Данска, Hedensted
14 999 EUR
Полуприколка цистерна Burg TANK BPO 12-27 Acid, 2000
Полуприколка цистерна Burg BPO 12,5-18 HOBUR
Burg BPO 12,5-18 HOBUR
1993
Холандија, Rijssen
Полуприколка цистерна Burg BPO 12,5-18 HOBUR, 1993
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-28 RCZXX
Burg BPO 13-28 RCZXX
2004, 3-оски
Белгија, Meer
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-28 RCZXX, 2004
Полуприколка цистерна Burg B.P.O. 12-24Z | 3 Kamers
Burg B.P.O. 12-24Z | 3 Kamers
1981, 3-оски
Холандија, Groot-Ammers
11 250 EUR
Полуприколка цистерна Burg B.P.O. 12-24Z | 3 Kamers, 1981
Полуприколка цистерна Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP.
Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP.
1983, 3-оски
Холандија, Weert
11 800 EUR
Полуприколка цистерна Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP., 1983
Полуприколка цистерна Bata L4BH 30.000-33.000LT NUOVA
Bata L4BH 30.000-33.000LT NUOVA
3-оски
Италија, Ornago
Полуприколка цистерна Bata L4BH 30.000-33.000LT NUOVA
Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)
Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)
1981
Белгија, Handzame
9 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.), 1981
Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)
Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)
1983
Белгија, Handzame
9 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.), 1983

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.