Полуприколка цистерна Burg BPO 13-28 RCZXX

14 500 EUR

Нето цена
ТипПолуприколка цистерна
Година2004
ЗемјаБелгија
Телефон+3203-3144......
Онлајн: 2мес 17ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендBURG
Идентификација0016554
Година на производство2004
Состојбадобра
Дата на прва регистрација04.03.2004
Нето тежина8990 kg
Бруто тежина41000 kg
Корисна носивост32010 kg
Волумен30000 L
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватSAF : 1,2,3
Подигање на оска
Основа на тркалото7320 mm
Сопирачкидиск
Задни гумиAchse 1: 385/65R22.5, 40% / Achse 2: 385/65R22.5, 40% / Achse 3: 385/65R22.5, 40%
Тело/надградба
За транспорт нахрана

Опис

Make of bodywork: HOLVRIEKA GEISOLEERD Hoses: Yes Counter: Yes Technical condition: good Visual appearance: good Dealer information We do our best to keep the data as accurately as possible. No rights derived from the data given

Побарајте подетални информации

Продавач

G.A. Den Otter

G.A. Den Otter

+3203-3144...
Belgium, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Локално време на дилерот — 06:08

Лица за контакт

Sales department

Sales department

English, Deutsch, Nederlands, Español


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.