Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Полуприколка цистерна Burg BPO 13-28 RCZXX
Burg BPO 13-28 RCZXX
2004, 3-оски
Белгија, Meer
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-28 RCZXX, 2004
Полуприколка цистерна Burg BPO - 27Z
Burg BPO - 27Z
1979, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
11 950 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO - 27Z, 1979
Полуприколка цистерна Burg TANK BPO 12-27 Acid
Burg TANK BPO 12-27 Acid
2000, 3-оски
Данска, Hedensted
14 999 EUR
Полуприколка цистерна Burg TANK BPO 12-27 Acid, 2000
Полуприколка цистерна Burg BPO 12,5-18 HOBUR
Burg BPO 12,5-18 HOBUR
1993
Холандија, Rijssen
Полуприколка цистерна Burg BPO 12,5-18 HOBUR, 1993
Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L
Burg BPO12-24Z 33.000 L
1987, 3-оски
Холандија, Borne
21 250 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L, 1987
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-30 RGZXX 36.400L - Geisoleerd - Sproeikoppen - 3 Maangaten - Slingerschotten (O561)
Burg BPO 13-30 RGZXX 36.400L - Geisoleerd - Sproeikoppen - 3 Maangaten - Slingerschotten (O561)
2008, 3-оски
Холандија, Dinteloord
19 950 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-30 RGZXX 36.400L - Geisoleerd - Sproeikoppen - 3 Maangaten - Slingerschotten (O561), 2008
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z NL-Trailer / 26930 Ltr / 1 / Food
Burg BPO 12-27 Z NL-Trailer / 26930 Ltr / 1 / Food
1993, 3-оски
Холандија, Veghel
13 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z NL-Trailer / 26930 Ltr / 1 / Food, 1993
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer
Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer
1993, 3-оски
Холандија, Veghel
14 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer, 1993
Полуприколка цистерна Burg
Burg
2005, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка цистерна Burg, 2005
Полуприколка цистерна Burg BPO 1530 RGZXX - FOOD - 35.400L - Pump Hoses -2 liftaxle - 2 steering axle (O541)
Burg BPO 1530 RGZXX - FOOD - 35.400L - Pump Hoses -2 liftaxle - 2 steering axle (O541)
2009, 3-оски
Холандија, Dinteloord
19 950 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO 1530 RGZXX - FOOD - 35.400L - Pump Hoses -2 liftaxle - 2 steering axle (O541), 2009
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
2004, 3-оски
Германија, Bielefeld
42 500 EUR
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel, 2004
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
2004, 3-оски
Германија, Bielefeld
42 500 EUR
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel, 2004

Полуприколка цистерна Burg BPO 13-28 RCZXX

Бренд BURG
Идентификација 0016311
Година на производство 2004
Состојба добра
Дата на прва регистрација 04.03.2004
Нето тежина 8 990 kg
Бруто тежина 41 000 kg
Корисна носивост 32 010 kg
Локација Белгија, Meer
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • оските прават: SAF : 1,2,3
  • подигање на оска
  • управувачки оски
  • основа на тркалото: 7 320 mm
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • задни гуми: Achse 1: 385/65R22.5, 30% / Achse 2: 385/65R22.5, 30% / Achse 3: 385/65R22.5, 30%
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка цистерна Burg BPO 13-28 RCZXX

Поставете оглас "Потребна е техника"

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.