Полуприколка цистерна Burg B.P.O. 12-24Z | 3 Kamers

Онлајн: 5мес 6ден

Бренд BURG
Идентификација BU222781
Година на производство 1981
Бруто тежина 36 000 kg
Корисна носивост 26 960 kg
Локација Холандија, Groot-Ammers
Телефон +31(0)184...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
11250 EUR
11 250
EUR
  • 692 658 MKD
  • 13 241 USD

Нето цена

Продавач
Van der Heiden Trucks BV
Van der Heiden Trucks BV Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
18:38
Лица за контакт
Radek Borek
Deutsch, English, Nederlands, Polski, Русский
Henri van Noorloos
Deutsch, English, Nederlands
11 250
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна Magyar Oplegger | 34m³ | 3x BPW
Magyar Oplegger | 34m³ | 3x BPW
2009, 3-оски
Холандија, Groot-Ammers
22 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Oplegger | 34m³ | 3x BPW, 2009
Полуприколка цистерна LAMBRECHT 85LK40 / 3 ASS GESTUURD / SILO / 9 KAM
LAMBRECHT 85LK40 / 3 ASS GESTUURD / SILO / 9 KAM
1993, 3-оски
Холандија, Groot-Ammers
5 500 EUR
Полуприколка цистерна LAMBRECHT 85LK40 / 3 ASS GESTUURD / SILO / 9 KAM, 1993
Полуприколка цистерна Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP.
Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP.
1983, 3-оски
Холандија, Weert
11 800 EUR
Полуприколка цистерна Burg B.P.O, 12 24 Z - INOX 29.065L - 3 COMP., 1983
Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L
Burg BPO12-24Z 33.000 L
1987, 3-оски
Холандија, Borne
21 250 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO12-24Z 33.000 L, 1987
Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)
Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.)
1981
Белгија, Handzame
9 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg CITERNE ALIMENTAIRE INOX - 31.000L ( 3 comp.), 1981
Полуприколка цистерна Burg BPO - 27Z
Burg BPO - 27Z
1979, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
11 950 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO - 27Z, 1979
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z NL-Trailer / 26930 Ltr / 1 / Food
Burg BPO 12-27 Z NL-Trailer / 26930 Ltr / 1 / Food
1993, 3-оски
Холандија, Veghel
13 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z NL-Trailer / 26930 Ltr / 1 / Food, 1993
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer
Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer
1993, 3-оски
Холандија, Veghel
14 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer, 1993
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
2004, 3-оски
Германија, Bielefeld
42 500 EUR
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel, 2004
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
2004, 3-оски
Германија, Bielefeld
42 500 EUR
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel, 2004
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
2004, 3-оски
Германија, Bielefeld
42 500 EUR
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel, 2004
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE FOOD TRAILER
Burg 3 AXLE FOOD TRAILER
1992, 3-оски
Холандија, Schiedam
11 900 EUR
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE FOOD TRAILER, 1992

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.