Полуприколки цистерни BURG

Резултати пронајдени: 40

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Полуприколки цистерни
 • Бренд (1)
  BURG
 • Земја на продавачот
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Полуприколка цистерна Burg 29M3 3KAMER Levensmiddelen tankoplegger met pomp
7
Полуприколка цистерна
Burg 29M3 3KAMER Levensmiddelen tankoplegger met pomp
BEMO MEIJEL B.V.
Холандија
Година на производство: 1983
Корисна носивост: 27840 kg
Бруто тежина: 36000 kg
11 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 12час 29мин
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE FOOD TRAILER
8
Полуприколка цистерна
Burg 3 AXLE FOOD TRAILER
Van Schaften Trucks Import Export
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1992
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 34970 kg
Бруто тежина: 43000 kg
12 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Полуприколка цистерна Burg 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
8
Полуприколка цистерна
Burg 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
Van Schaften Trucks Import Export
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1995
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32660 kg
Бруто тежина: 39000 kg
13 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-30 RCZXX 33000 lt manure tank
14
Полуприколка цистерна
Burg BPO 13-30 RCZXX 33000 lt manure tank
Truckcenter Veendam B.V.
Холандија
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33120 kg
Бруто тежина: 43000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна Burg Burg 1010 3 axles NL-Trailer / 45.000 Ltr / 4 / ADR
1
17
Полуприколка цистерна
Burg Burg 1010 3 axles NL-Trailer / 45.000 Ltr / 4 / ADR
BAS World
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 1988
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32785 kg
Бруто тежина: 43000 kg
11 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-30 RCZXX Inox Foodtanker 33.000 litre pump
20
Полуприколка цистерна
Burg BPO 13-30 RCZXX Inox Foodtanker 33.000 litre pump
Truckcenter Veendam B.V.
Холандија
Година на производство: 2000
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33240 kg
Бруто тежина: 43000 kg
14 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
15
Полуприколка цистерна
Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH
Германија
За транспорт на: млеко
Година на производство: 2004
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 23300 kg
Бруто тежина: 33000 kg
42 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
15
Полуприколка цистерна
Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH
Германија
За транспорт на: силоси
Година на производство: 2004
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 23300 kg
Бруто тежина: 33000 kg
42 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Полуприколка цистерна Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
15
Полуприколка цистерна
Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel
Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH
Германија
Година на производство: 2004
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 23300 kg
Бруто тежина: 33000 kg
42 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Полуприколка цистерна Burg BPO 12,5-18 HOBUR
7
Полуприколка цистерна
Burg BPO 12,5-18 HOBUR
Twente Trucks
Холандија
Година на производство: 1993
Корисна носивост: 24700 kg
Бруто тежина: 30500 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 16ден
Полуприколка цистерна Burg 3 axles 37.000 Ltr Pump / Screw / Weighing / Steeraxle
1
20
Полуприколка цистерна
Burg 3 axles 37.000 Ltr Pump / Screw / Weighing / Steeraxle
BAS World
Холандија
Година на производство: 2002
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 31470 kg
Бруто тежина: 43000 kg
35 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 21ден
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-28Z / 4 Comp. - 43.315L
10
Полуприколка цистерна
Burg BPO 12-28Z / 4 Comp. - 43.315L
Nebim Used Trucks
Холандија
Година на производство: 1988
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29230 kg
Бруто тежина: 40000 kg
13 400  EUR
Онлајн: 23ден
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-30 ZGZXX B - 3 CHAMBER - 36.450LTR
13
Полуприколка цистерна
Burg BPO 13-30 ZGZXX B - 3 CHAMBER - 36.450LTR
Nebim Used Trucks
Холандија
Година на производство: 1998
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 34540 kg
Бруто тежина: 43000 kg
22 800  EUR
Онлајн: 1мес 31ден
Полуприколка цистерна Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer
1
20
Полуприколка цистерна
Burg BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer
BAS World
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1993
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 31810 kg
Бруто тежина: 39000 kg
13 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 13ден
Полуприколка цистерна Burg BPO 13-28 RCZXX
20
Полуприколка цистерна
Burg BPO 13-28 RCZXX
G.A. Den Otter
Белгија
За транспорт на: храна
Година на производство: 2004
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32010 kg
Бруто тежина: 41000 kg
14 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 17ден
Полуприколка цистерна Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump
20
Полуприколка цистерна
Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1996
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Волумен на резервоар: 32600 L
21 500  EUR
Онлајн: 2мес 20ден
Полуприколка цистерна Burg Food 49900 Liter, 3 Comaprtments
11
Полуприколка цистерна
Burg Food 49900 Liter, 3 Comaprtments
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 1997
Корисна носивост: 29550 kg
Бруто тежина: 39000 kg
16 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 20ден
Полуприколка цистерна Burg 3 ASSEN TANK IN ROESTVRIJ STAAL 31000 L - 4 COMPARTIMENTEN dutch papers
7
Полуприколка цистерна
Burg 3 ASSEN TANK IN ROESTVRIJ STAAL 31000 L - 4 COMPARTIMENTEN dutch papers
TR-D TRUCKS
Белгија
Година на производство: 1992
Број на оски: 3-оски
12 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 21ден
Полуприколка цистерна Burg Food tank inox 32.5 m3 / 3 comp + pump
20
Полуприколка цистерна
Burg Food tank inox 32.5 m3 / 3 comp + pump
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1995
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Волумен на резервоар: 32500 L
21 500  EUR
Онлајн: 2мес 25ден
Полуприколка цистерна Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump
20
Полуприколка цистерна
Burg Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1996
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Волумен на резервоар: 32600 L
21 500  EUR
Онлајн: 2мес 25ден
Страница 1 од 2
Резултати пронајдени: 40
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.