Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr

Онлајн: 2год

Бренд AUREPA
Година на производство 1989
Нето тежина 12 500 kg
Бруто тежина 32 000 kg
Корисна носивост 19 500 kg
Капацитет 45 m³
ADR
Локација Германија, Oberhausen
Телефон +492214...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
Тело/надградба
  • за транспорт на: гас/LPG
  • број на прегради на резервоарот: 1, 45000 l
17500 EUR
17 500
EUR
  • 1 081 022 MKD
  • 21 255 USD

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:22
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
17 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
1980, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer, 1980
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI, 1990
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
1989, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff., 1989
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1992, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1992
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1991, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1991
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
1980
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic, 1980
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна Kässbohrer Tank 45000 Liter Petrol fuel ADR
Kässbohrer Tank 45000 Liter Petrol fuel ADR
1988, 3-оски
Данска, Hedensted
14 999 EUR
Полуприколка цистерна Kässbohrer Tank 45000 Liter Petrol fuel ADR, 1988
Полуприколка цистерна Kässbohrer Tank 45000 Liter Fuel Petrol ADR
Kässbohrer Tank 45000 Liter Fuel Petrol ADR
1996, 3-оски
Данска, Hedensted
14 999 EUR
Полуприколка цистерна Kässbohrer Tank 45000 Liter Fuel Petrol ADR, 1996
Полуприколка цистерна Stokota Tank 42000 liter
Stokota Tank 42000 liter
1989, 3-оски
Белгија, Wingene
9 850 EUR
Полуприколка цистерна Stokota Tank 42000 liter, 1989

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.