Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Полуприколка цистерна LINDE GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE
LINDE GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE
2007, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна LINDE GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE, 2007
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
1989, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff., 1989
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1992, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1992
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
1980, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer, 1980
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
1980
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic, 1980
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI, 1990
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
1989, 3-оски
Германија, Cologne
17 500 EUR
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr, 1989
Полуприколка цистерна ACERBI Hydrocarbure
ACERBI Hydrocarbure
2007, 3-оски
Франција, SAINT FLORENTIN
Полуприколка цистерна ACERBI Hydrocarbure, 2007
Полуприколка цистерна Kässbohrer SSL 35
Kässbohrer SSL 35
2007, 3-оски
Белгија, Meer
13 500 EUR
Полуприколка цистерна Kässbohrer SSL 35, 2007
Полуприколка цистерна OKT Cement bulk
OKT Cement bulk
2007, 3-оски
Белгија, Wingene
15 850 EUR
Полуприколка цистерна OKT Cement bulk, 2007
Полуприколка цистерна Amphitec Max-Loader
Amphitec Max-Loader
2007
Холандија, Dongen
Полуприколка цистерна Amphitec Max-Loader, 2007

Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG AUREPA Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE

Бренд AUREPA
Година на производство 2007
Дата на прва регистрација 12.01.2007
Бруто тежина 34 000 kg
Капацитет 30 m³
ADR
Боја бела
Локација Германија, Köln
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • оските прават: BPW ECO Plus
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • за транспорт на: гас/LPG
  • број на прегради на резервоарот: 1, 30000 l
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.