Полуприколки цистерни

Резултати пронајдени: 1167

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Полуприколки цистерни
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Полуприколка цистерна CODER CC40
16
Полуприколка цистерна
CODER CC40
CODER SAS
Франција
Ново
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Волумен на резервоар: 40000 L
Прашајте за цена
Онлајн: 1мес 29ден
Полуприколка цистерна Maisonneuve Chemical ACID tank alu 24.3 m3 / 1 comp
20
Полуприколка цистерна
Maisonneuve Chemical ACID tank alu 24.3 m3 / 1 comp
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 34000 kg
Волумен на резервоар: 24305 L
13 500  EUR
Онлајн: 1час 14мин
Полуприколка цистерна Magyar Food tank inox 28.5 m3 / 4 comp + pump
20
Полуприколка цистерна
Magyar Food tank inox 28.5 m3 / 4 comp + pump
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: храна
Број на оски: 3-оски
Волумен на резервоар: 28500 L
24 000  EUR
Онлајн: 1час 14мин
Полуприколка цистерна Maisonneuve Chemical ACID tank inox 24.5 m3 / 1 comp / ADR 11/2021
20
Полуприколка цистерна
Maisonneuve Chemical ACID tank inox 24.5 m3 / 1 comp / ADR 11/2021
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Волумен на резервоар: 24509 L
16 500  EUR
Онлајн: 1час 15мин
Полуприколка цистерна LAG SteelTank - Mesttank
13
Полуприколка цистерна
LAG SteelTank - Mesttank
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 1994
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 31200 kg
Бруто тежина: 39000 kg
3 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 36мин
Полуприколка цистерна ACM 21000L Fuel tank
16
Полуприколка цистерна
ACM 21000L Fuel tank
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 1971
Број на оски: 1-оски
Корисна носивост: 21000 kg
Бруто тежина: 21000 kg
3 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 38мин
Полуприколка цистерна Van Hool Mixer systeem
10
Полуприколка цистерна
Van Hool Mixer systeem
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 1982
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 30000 kg
5 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 56мин
Полуприколка цистерна MOL Tanktrailer
11
Полуприколка цистерна
MOL Tanktrailer
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2000
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32000 kg
Бруто тежина: 38000 kg
5 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час
Полуприколка цистерна Burg 29M3 3KAMER Levensmiddelen tankoplegger met pomp
7
Полуприколка цистерна
Burg 29M3 3KAMER Levensmiddelen tankoplegger met pomp
BEMO MEIJEL B.V.
Холандија
Година на производство: 1983
Корисна носивост: 27840 kg
Бруто тежина: 36000 kg
11 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 12час 30мин
Полуприколка цистерна Feldbinder TSA 33.3-3 Lebensmittel Isoliert Heizung 1 comp. 32.500Ltr
1
18
Полуприколка цистерна
Feldbinder TSA 33.3-3 Lebensmittel Isoliert Heizung 1 comp. 32.500Ltr
BAS World
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 2001
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 31250 kg
Бруто тежина: 39000 kg
21 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 16час 52мин
Полуприколка цистерна MAISONNEUVE CITERNE EN INOX ISOTHERME 25000 L
8
Полуприколка цистерна
MAISONNEUVE CITERNE EN INOX ISOTHERME 25000 L
TR-D TRUCKS
Белгија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1996
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 26970 kg
Бруто тежина: 33000 kg
9 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 20час 14мин
Полуприколка цистерна KASSBOHRER 2013 PİLOT 2 EYES ALUMINUM SILOBAS TRAILER
7
Полуприколка цистерна
KASSBOHRER 2013 PİLOT 2 EYES ALUMINUM SILOBAS TRAILER
ERCAL TRUCKS
Турција
За транспорт на: силоси
Година на производство: 2013
Број на оски: 3-оски
24 250  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна KASSBOHRER 2014 PILOT 2 EYES ALUMINUM SILOBAS TRAILER
7
Полуприколка цистерна
KASSBOHRER 2014 PILOT 2 EYES ALUMINUM SILOBAS TRAILER
ERCAL TRUCKS
Турција
За транспорт на: силоси
Година на производство: 2014
Број на оски: 3-оски
25 250  EUR
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна S/A
8
Полуприколка цистерна
S/A
Ritchie Bros. Auctioneers France
Франција
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна S/A
8
Полуприколка цистерна
S/A
Ritchie Bros. Auctioneers France
Франција
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна EUROTANK Gas 50640 Liter, gastank, Propane,LPG / GPL Gaz 25 Bar
9
Полуприколка цистерна
EUROTANK Gas 50640 Liter, gastank, Propane,LPG / GPL Gaz 25 Bar
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2008
Корисна носивост: 25500 kg
Бруто тежина: 38000 kg
33 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна EUROTANK Gas 50611 Liter, gastank, Propane,LPG / GPL Gaz 25 Bar
11
Полуприколка цистерна
EUROTANK Gas 50611 Liter, gastank, Propane,LPG / GPL Gaz 25 Bar
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2009
Корисна носивост: 25680 kg
Бруто тежина: 38000 kg
33 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна Feldbinder FELDBENDER EUT 40.3
10
Полуприколка цистерна
Feldbinder FELDBENDER EUT 40.3
Braem
Белгија
Година на производство: 2006
Корисна носивост: 34220 kg
Бруто тежина: 39000 kg
17 450  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна SWIMER Diesel-Tank/ Double walled tank/ Zbiornik
8
Полуприколка цистерна
SWIMER Diesel-Tank/ Double walled tank/ Zbiornik
Zabielski Maszyny Rolnicze
Полска
Ново
Година на производство: 2019
1 209  EUR
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна SWIMER Diesel-Tank/ Tank/ Zbiornik dwupłaszczowy 2500 l
8
Полуприколка цистерна
SWIMER Diesel-Tank/ Tank/ Zbiornik dwupłaszczowy 2500 l
Zabielski Maszyny Rolnicze
Полска
Ново
Година на производство: 2019
1 425  EUR
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна SWIMER Diesel-Tank/ Tank/ Zbiornik 5000 l
8
Полуприколка цистерна
SWIMER Diesel-Tank/ Tank/ Zbiornik 5000 l
Zabielski Maszyny Rolnicze
Полска
Ново
Година на производство: 2019
1 986  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Страница 1 од 59
Резултати пронајдени: 1167
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.