Полуприколки PANAV


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
PANAV NV 18OK hr palfinger 7501 - полуприколка со рамна платформа
 12
4 713 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

2001
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 29ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

Panav Lowdeck, Liftachse, Doppelstock  - полуприколка со церада
 10
3 189 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2008
3-оски
Корисна носивост: 27 480 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1мес 24ден

Primatruck s.r.o.

9

Чешка република, Třebestovice

Panav NV 35 L  - полуприколка со церада
 12
5 387 EUR

Полуприколка со церада

2012

Онлајн: 1мес 27ден

GOLEM Financial, s.r.o.

Чешка република, Třebechovice pod Orebem

Panav NV35  - полуприколка со церада
 14
2 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2005
3-оски
Корисна носивост: 27 950 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 3мес 23ден

LOSL s.r.o.

13

Чешка република

Идентификација 96-19

Panav NV036M  - полуприколка со церада
 4
5 650 EUR

Полуприколка со церада

2013
3-оски

Онлајн: 4мес 14ден

Delta-Truck s.r.o.

Словачка

Идентификација BL816YL

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.