Полуприколки од Хрватска


12
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Schmitz Cargobull Tipper Alu-square sided body 24m³ - кипер полуприколка
 10
13 850.4 EUR

Кипер полуприколка

2014
3-оски
Корисна носивост: 30 207 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 20ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5447374

Schmitz Cargobull Curtainsider Standard - полуприколка со церада
 12
12 850.4 EUR

Полуприколка со церада

2015
3-оски
Корисна носивост: 32 198 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 22ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5446487

Schmitz Cargobull Curtainsider Standard - полуприколка со церада
 13
10 900 EUR

Полуприколка со церада

2013
3-оски
Корисна носивост: 31 833 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 22ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5446490

Schmitz Cargobull Curtainsider Dropside - полуприколка со церада
 15
10 750.4 EUR

Полуприколка со церада

2013
3-оски
Корисна носивост: 28 269 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2мес 22ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5446488

Schmitz Cargobull Curtainsider Standard - полуприколка со церада
 8
13 650.4 EUR

Полуприколка со церада

2016
3-оски
Корисна носивост: 27 985 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2мес 30ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5446298

Koegel Curtainsider Standard - полуприколка со церада
 8
3 250.4 EUR

Полуприколка со церада

2006
3-оски
Корисна носивост: 28 200 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2мес 30ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5446193

Schmitz Cargobull Curtainsider Standard - полуприколка со церада
 13
18 600 EUR

Полуприколка со церада

2018
3-оски
Корисна носивост: 29 504 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 3мес 16ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5446075

Schmitz Cargobull Curtainsider Mega - полуприколка со церада
 16
10 850.4 EUR

Полуприколка со церада

2014
3-оски
Корисна носивост: 28 260 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 3мес 20ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5446034

Koegel Curtainsider Mega - полуприколка со церада
 15
12 450.4 EUR

Полуприколка со церада

2016
3-оски
Корисна носивост: 28 370 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 4мес 14ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5445704

Schmitz Cargobull Reefer Multitemp Double deck - полуприколка ладилник
 9
32 470.4 EUR

Полуприколка ладилник

2014
3-оски
Корисна носивост: 32 818 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 4мес 24ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5445320

Schmitz Cargobull Curtainsider Mega - полуприколка со церада
 2
14 700 EUR

Полуприколка со церада

2014
3-оски
Корисна носивост: 28 164 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 10мес 7ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5442560

Schmitz Cargobull Reefer Standard - полуприколка ладилник
 13
22 250.4 EUR

Полуприколка ладилник

2013
3-оски
Корисна носивост: 26 351 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1год 5мес

Cargobull Trailer Store Zagreb

6 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5439484

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.