Полуприколки од Холандија


2 768
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 139 1/139   
Сортирај според:
Резултати по страница:
30 units available
Feldbinder Powder tank alu 40 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
LAG O-3-39 04 | 40ft TIPPING CHASSIS - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 34 650 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 2час 34мин

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Идентификација 1531-TT

Groenewegen 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER - полуприколка сандучар
 7
1 500 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2000
2-оски
Корисна носивост: 24 600 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 3час 6мин

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 16595

Krone SD Vector 1550 2,70 Inner Height Liftachse Palettenkasten - полуприколка ладилник
 13
16 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2013
3-оски

Онлајн: 3час 28мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70125938

Van Eck PT-3LNN Doppelstock Mega Aircargo-Luftfracht-Rollenbett - полуприколка сандучар
 12
6 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2008
3-оски
Корисна носивост: 30 300 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 3час 28мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70125771

Schmitz Cargobull SKO24 Maxima 1300 2,70 Inner Height Liftachse Palettenkasten - полуприколка ладилник
 13
16 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2012
3-оски

Онлајн: 3час 30мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70125950

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 6
6 950 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2008
3-оски
Корисна носивост: 34 300 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 5час 2мин

Vriesoord Trucks B.V.

Холандија, 's-Hertogenbosch

Идентификација O2829

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 6
6 950 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2008
3-оски
Корисна носивост: 34 300 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 5час 10мин

Vriesoord Trucks B.V.

Холандија, 's-Hertogenbosch

Идентификација O2832

Krone SD - полуприколка ладилник
 6
11 750 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2008
3-оски
Корисна носивост: 27 400 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 5час 20мин

Vriesoord Trucks B.V.

Холандија, 's-Hertogenbosch

Идентификација O2814

Chereau INOGAM | THERMOKING SPECTRUM * MULTITEMP * APK 05-2021 - полуприколка ладилник
 20
17 750 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2009
2-оски
Корисна носивост: 20 690 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 7час 28мин

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Идентификација 1529-RT

Pacton L3-002 - полуприколка сандучар
 9
5 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2007
3-оски
Корисна носивост: 30 640 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8час 10мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2755

Bulthuis Tautliner Disc brakes, Kooiaap system, Roof height is adjustable - полуприколка со церада
 7
3 650 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2006
Корисна носивост: 33 020 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 9час 8мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 092200

Schmitz Cargobull Tautliner Disc brakes, Roof height is adjustable - полуприколка со церада
 7
5 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2012
Корисна носивост: 32 290 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 9час 8мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 165686

Broshuis 6 x broshuis 2-connect in stock - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 3
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

Онлајн: 15час 3мин

Combo Sales B.V.

Холандија, Born, Netherlands

Lag O-3-40 01 - 3 AS  - полуприколка со церада
 14
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2004
3-оски
Корисна носивост: 32 500 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 16час 52мин

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

Krone SD - полуприколка сандучар
 12
14 950 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2012
3-оски
Корисна носивост: 33 900 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 273725

KLEYN TRAILERS TFSH09 TRI - полуприколка сандучар
 20
39 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2020
1-оски
Корисна носивост: 18 040 kg
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 270192

Lag O-3-39 KT 61m3  - полуприколка цистерна
 17
23 900 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2008
3-оски
Корисна носивост: 32 150 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Nijwa Used Trucks

7

Холандија, Borne

Идентификација OL65YS | 2399093

Lag O-3-39 KT 61m3  - полуприколка цистерна
 16
23 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2008
3-оски
Корисна носивост: 32 150 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Nijwa Used Trucks

7

Холандија, Borne

Идентификација ON02GB | 2399042

Burg BPO12-24Z  33.000 L  - полуприколка цистерна
 20
21 250 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1987
3-оски
Корисна носивост: 27 070 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

Nijwa Used Trucks

7

Холандија, Borne

Идентификација OG6847 | 2320175

Lag O-3-39 KT 61m3  - полуприколка цистерна
 16
21 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2007
3-оски
Корисна носивост: 32 300 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Nijwa Used Trucks

7

Холандија, Borne

Идентификација ON45GX | 2399028

1 2 3 139   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.