Полуприколки LOUAULT


Сортирај според:
Резултати по страница:
Louault Lowbed 54000 KG,  B 2,47 + 2 x 0,25 mtr,  Steel suspension, Lowbed - полуприколка за низок утовар
 7
13 750 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

1990
Корисна носивост: 44 150 kg
Бруто тежина: 54 000 kg

Онлајн: 3мес 12ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 160002

Louault 3 trucks loader semi-trailer - автотранспортна полуприколка
 14
19 900 EUR
Нето цена

Автотранспортна полуприколка

2008
Корисна носивост: 19 410 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 3мес 16ден

Houffalize Trading SA

8

Белгија, Houffalize

Идентификација 160329

Louault Oplegger top  100000km - полуприколка за низок утовар
 9
6 800 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2011
Корисна носивост: 16 080 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1год 4мес

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30001698

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.