Полуприколки KOTSCHENREUTHER - 1-оски.


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kotschenreuther SKL 110  Tiefkühlauflieger 1 Achs LBW  - полуприколка ладилник
 2
7 500 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2000
1-оски
Корисна носивост: 11 900 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 3мес 7ден

Stegmaier Nutzfahrzeuge GmbH

12

Германија, Kirchberg

Идентификација DE/7518/258

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.