Полуприколки KOTSCHENREUTHER


4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kotschenreuther SL 270/3L Auflieger Plattform mit Kran Greifer  - полуприколка со рамна платформа
 6
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

1992
3-оски
Корисна носивост: 21 980 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 7ден

Autopark-A5

Германија, 35325 Mücke/ Atzenhain

Kotschenreuther Kühlauflieger Multitemp Trennwand Seitentür  - полуприколка ладилник
 20
11 600 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2008
2-оски
Корисна носивост: 24 000 kg
Бруто тежина: 29 000 kg

Онлајн: 10ден

Richter Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Lugau

Kotschenreuther SVP324 LIFT/LENK STAPLERAUFN EDSCHA BPW  - полуприколка со церада
 12
3 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2005
3-оски
Корисна носивост: 28 750 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Kotschenreuther SKL 110  Tiefkühlauflieger 1 Achs LBW  - полуприколка ладилник
 2
7 500 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2000
1-оски
Корисна носивост: 11 900 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 2мес 1ден

Stegmaier Nutzfahrzeuge GmbH

12

Германија, Kirchberg

Идентификација DE/7518/258

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.