Кипери полуприколки WILCOX


Сортирај според:
Резултати по страница:
Wilcox Tipper trailer alu 54 m3 + tarpaulin - кипер полуприколка
 10
14 000 EUR
2005
3-оски
Бруто тежина: 37 500 kg

Онлајн: 2год 1мес

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O4W8241

Wilcox Tipper trailer alu 48.5 m3 + tarpaulin - кипер полуприколка
 9
18 500 EUR
2010
3-оски
Бруто тежина: 37 500 kg

Онлајн: 2год 1мес

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација OW10437

Wilcox Tipper trailer alu 54 m3 + tarpaulin - кипер полуприколка
 5
14 500 EUR
2005
3-оски
Бруто тежина: 37 500 kg

Онлајн: 2год 1мес

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O4W8240

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.