Нов кипер полуприколка Tonar, Stahl, 40m³, Zwillingsbereifung, NEU

Онлајн: 2год 1мес

Бренд TONAR
Идентификација K1865
Година на производство 2019
Ново
Бруто тежина 61 000 kg
Ширина 2 550 mm
Висина 3 000 mm
Локација Германија, Sittensen
Телефон +49 4282...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 8 890 mm
  • ширина на утовар: 2 400 mm
  • висина на утовар: 1 550 mm
  • волумен на утовар: 40 m³
33900 EUR
33 900
EUR
  • 2 094 095 MKD
  • 41 175 USD

Нето цена

Продавач
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:37
33 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Kempf SKM 38/3 Stahl ca. 35m³ Coil, Marcolin elektr.
Kempf SKM 38/3 Stahl ca. 35m³ Coil, Marcolin elektr.
2015, 3-оски
Германија, Alsdorf
23 500 EUR
Кипер полуприколка Kempf SKM 38/3 Stahl ca. 35m³ Coil, Marcolin elektr., 2015
Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
2019, 3-оски
Германија, Essen
Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3, 2019
Кипер полуприколка YILDIZ, Kipper, 40m³, Stahl, 3 achser, Luft.
YILDIZ, Kipper, 40m³, Stahl, 3 achser, Luft.
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
10 900 EUR
Кипер полуприколка YILDIZ, Kipper, 40m³, Stahl, 3 achser, Luft., 2015
Кипер полуприколка YILDIZ, Kipper, 40m³, Stahl, 3 achser, Luft.
YILDIZ, Kipper, 40m³, Stahl, 3 achser, Luft.
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
12 900 EUR
Кипер полуприколка YILDIZ, Kipper, 40m³, Stahl, 3 achser, Luft., 2015
Кипер полуприколка Tonar, Stahl, 45m³ Zwillingsbereifung, 4-Achser
Tonar, Stahl, 45m³ Zwillingsbereifung, 4-Achser
2019, 4-оски
Германија, Sittensen
41 900 EUR
Кипер полуприколка Tonar, Stahl, 45m³ Zwillingsbereifung, 4-Achser, 2019
Кипер полуприколка Ozgul 4-Achser Mulde, 46m³, 16-Reifen, Stahl
Ozgul 4-Achser Mulde, 46m³, 16-Reifen, Stahl
2019, 4-оски
Германија, Sittensen
45 900 EUR
Кипер полуприколка Ozgul 4-Achser Mulde, 46m³, 16-Reifen, Stahl, 2019
Кипер полуприколка INC SECKINLER, 28 m³., Stahl, Liftachse.
INC SECKINLER, 28 m³., Stahl, Liftachse.
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
14 900 EUR
Кипер полуприколка INC SECKINLER, 28 m³., Stahl, Liftachse., 2017
Кипер полуприколка CEYTECH, 3 achser, Stahl, 26 m³., Liftachse, Exp
CEYTECH, 3 achser, Stahl, 26 m³., Liftachse, Exp
2016, 3-оски
Германија, Sittensen
12 900 EUR
Кипер полуприколка CEYTECH, 3 achser, Stahl, 26 m³., Liftachse, Exp, 2016
Кипер полуприколка Bruns, Stahl, 25m³, Hardox, SAF-Achsen, LED
Bruns, Stahl, 25m³, Hardox, SAF-Achsen, LED
2021, 3-оски
Германија, Sittensen
28 900 EUR
Кипер полуприколка Bruns, Stahl, 25m³, Hardox, SAF-Achsen, LED, 2021
Кипер полуприколка HAS Trailer/3 Achser/Stahl 28 m³./Plane/ABS
HAS Trailer/3 Achser/Stahl 28 m³./Plane/ABS
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
13 800 EUR
Кипер полуприколка HAS Trailer/3 Achser/Stahl 28 m³./Plane/ABS, 2015
Кипер полуприколка Langendorf SKS-HS 20/25, Stahl 24 m³./SAF/Luft
Langendorf SKS-HS 20/25, Stahl 24 m³./SAF/Luft
2012, 2-оски
Германија, Sittensen
7 900 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SKS-HS 20/25, Stahl 24 m³./SAF/Luft, 2012
Кипер полуприколка Inc Seckinler, 28m³ Inhalt, Stahl,10x am Lager!
Inc Seckinler, 28m³ Inhalt, Stahl,10x am Lager!
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
16 900 EUR
Кипер полуприколка Inc Seckinler, 28m³ Inhalt, Stahl,10x am Lager!, 2017
Кипер полуприколка Langendorf SKS HS 24/29, Stahl, 26m³, Plane, Luft-Lift
Langendorf SKS HS 24/29, Stahl, 26m³, Plane, Luft-Lift
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
18 800 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SKS HS 24/29, Stahl, 26m³, Plane, Luft-Lift, 2015
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahl, 26m³, Schlammdicht
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahl, 26m³, Schlammdicht
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
20 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahl, 26m³, Schlammdicht, 2017

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.