Нов кипер полуприколка STU 50CBM TO 71 CBM METAL SCRAP TIPPER TRAILER - MANUFACTURER

Онлајн: 2мес 10ден

Година на производство 2021
Ново
Состојба нова
Нето тежина 10 000 kg
Бруто тежина 40 000 kg
Корисна носивост 30 000 kg
Должина 12 160 mm
Ширина 3 860 mm
Висина 2 550 mm
Капацитет 0.11969 m³
Боја сина
Локација Белгија, Brussel
Телефон +90 0541...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • подигање на оска
  • управувачки оски
  • сопирачки: тапан
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
  • гуми: 385/65 R22,5
  • резервно тркало
Тело/надградба
  • држач за резервно тркало

Продавач
STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.
STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI. Турција
Доверлив
Локално време на дилерот
14:09
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка STU 71m3 TIPPER TRAILER- FOR METAL SCRAP
STU 71m3 TIPPER TRAILER- FOR METAL SCRAP
2021, 3-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка STU 71m3 TIPPER TRAILER- FOR METAL SCRAP, 2021
Кипер полуприколка STU 4 AXLE TIPPER TRAILER
STU 4 AXLE TIPPER TRAILER
2021, 4-оски
Франција
Кипер полуприколка STU 4 AXLE TIPPER TRAILER, 2021
Кипер полуприколка STU 27 m3 TIPPER TRAILER
STU 27 m3 TIPPER TRAILER
2021, 3-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка STU 27 m3 TIPPER TRAILER, 2021
Кипер полуприколка STU 3 AXLE HARDOX BODY
STU 3 AXLE HARDOX BODY
2021
Турција, Konya
Кипер полуприколка STU 3 AXLE HARDOX BODY, 2021
Кипер полуприколка Nova NEW SCRAP TIPPER SEMI TRAILER
Nova NEW SCRAP TIPPER SEMI TRAILER
2021, 3-оски
Турција, Konya
25 000 EUR
Кипер полуприколка Nova NEW SCRAP TIPPER SEMI TRAILER, 2021
Кипер полуприколка SCORPION TRAILER BULK TIPPER (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER BULK TIPPER (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 4-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка SCORPION TRAILER BULK TIPPER (MANUFACTURER COMPANY), 2021
Кипер полуприколка EMIRSAN 2020 NEW SCRAP TIPPER TRAILER 70m³ FROM FACTORY
EMIRSAN 2020 NEW SCRAP TIPPER TRAILER 70m³ FROM FACTORY
2021, 3-оски
Хрватска
25 500 EUR
Кипер полуприколка EMIRSAN 2020 NEW SCRAP TIPPER TRAILER 70m³ FROM FACTORY, 2021
Кипер полуприколка SCORPION TRAILER 2021 NEW (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER 2021 NEW (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 3-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка SCORPION TRAILER 2021 NEW (MANUFACTURER COMPANY), 2021
Кипер полуприколка ALAMEN 22 to 60 m3 Tipper trailer
ALAMEN 22 to 60 m3 Tipper trailer
2021
Турција, Hatay
22 965 EUR
Кипер полуприколка ALAMEN 22 to 60 m3 Tipper trailer, 2021
Кипер полуприколка Nova NEW TIPPER TRAILER HARDOX
Nova NEW TIPPER TRAILER HARDOX
2021, 3-оски
Турција, Konya
16 750 EUR
Кипер полуприколка Nova NEW TIPPER TRAILER HARDOX, 2021
Кипер полуприколка EMIRSAN EJECTOR Tipper Semi Trailer
EMIRSAN EJECTOR Tipper Semi Trailer
2021, 2-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка EMIRSAN EJECTOR Tipper Semi Trailer, 2021
Кипер полуприколка LIDER 2021 new dumper from manufacturer company LIDER TRAILER
LIDER 2021 new dumper from manufacturer company LIDER TRAILER
2021, 3-оски
Романија
23 000 EUR
Кипер полуприколка LIDER 2021 new dumper from manufacturer company LIDER TRAILER, 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.