Кипер полуприколка Stas SA339K 3 axles 29m3 E-Cover од Холандија, 12400 EUR за продажба - ID: 6884658
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3  NEU  - кипер полуприколка
 20
Прашајте за цена
Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 31 700 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 2ден

LKW-Service Nuernberger KG

Германија, Furth im Wald

Број на оглас 506910

SCHWARZMÜLLER SK/28 m3 - кипер полуприколка
 20
35 000 EUR
Цена без ДДВ
2022
3-оски
Корисна носивост: 27 000 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 3ден

Dedic GmbH

Германија, Reinfeld

Stas SA339K 27 cub - кипер полуприколка
 8
7 250 EUR
Цена без ДДВ
2003
3-оски

Објавено: 2мес 22ден

Im en Export Zegers Trucks

11

Холандија, Groesbeek

MTDK 29 m³ - кипер полуприколка
 7
6 750 EUR
2009
3-оски
Корисна носивост: 37 600 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Објавено: 1мес 18ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

6

Данска, Hedensted

Број на оглас 0MT1786

MTDK 29 m³ - кипер полуприколка
 9
9 000 EUR
2009
3-оски
Корисна носивост: 34 720 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 4мес 18ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

6

Данска, Hedensted

Број на оглас 0MT1694

Stas 29 cub in alu - кипер полуприколка
 11
13 850 EUR
Цена без ДДВ
2007
3-оски
Корисна носивост: 33 500 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1год 6мес

Degroote Trucks & Trailers

18

Белгија, BE

Број на оглас 21061081

Stas 29 cub in alu* - кипер полуприколка
 13
16 850 EUR
Цена без ДДВ
2013
3-оски
Корисна носивост: 33 320 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 26ден

Degroote Trucks & Trailers

18

Белгија, BE

Број на оглас 22122292

Stas Tipper - кипер полуприколка
 14
11 000 EUR
Цена без ДДВ
2009
Корисна носивост: 28 890 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 1мес 17ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC98999

SCHWARZMÜLLER KIS 3/E 29,5m3 - кипер полуприколка
 20
16 244 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 44 000 kg

Објавено: 2мес 16ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

9

Чешка република, Strančice

Stas S2SA233K , tipper trailer , spring suspension - кипер полуприколка
 14
5 000 EUR
Цена без ДДВ
2000
2-оски
Корисна носивост: 28 380 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Објавено: 2год 3мес

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас BN2570+

Carnehl CHKS/HH 3 axles E-Cover 26m3 Stahl-Mulde SAF - кипер полуприколка
 20
17 900 EUR
Цена без ДДВ
2018
3-оски
Корисна носивост: 31 820 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 19час 47мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70180393

Stas S300CX 3 axles 57m3 Steel-Tipper Liftachse Schrott-Mulde - кипер полуприколка
 20
36 900 EUR
Цена без ДДВ
2018
3-оски
Корисна носивост: 33 730 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 19час 47мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70180147

Wielton NW 3 3 axles 29m3 Liftachse+Lenkachse NL-Trailer SAF IntraDisc - кипер полуприколка
 20
17 900 EUR
Цена без ДДВ
2018
3-оски
Корисна носивост: 35 620 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 8ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70191754

Stas STAS S300CX - ALU-26M3 + BACHE EL. - кипер полуприколка
 7
13 450 EUR
Цена без ДДВ
2011
Корисна носивост: 33 870 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1год 9мес

Braem

12

Белгија, Handzame

Број на оглас E55530

Кипер полуприколка Stas SA339K 3 axles 29m3 E-Cover

Бренд STAS
Број на оглас 70181407
Година на производство 2009
Дата на прва регистрација 16.01.2009
Должина 10 200 mm
Ширина 2 550 mm
Боја сина
Локација Холандија, Veghel
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • оските прават: Mercedes Benz: 1,2,3
  • сопирачки: диск
Тело/надградба
  • должина на утовар: 8 500 mm
  • ширина на утовар: 2 330 mm
  • висина на утовар: 1 500 mm
12 400
EUR

17 Декември 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": кипер полуприколка Stas SA339K 3 axles 29m3 E-Cover

Поставете оглас "Потребна е техника"

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - BAS World
t1 old