Кипер полуприколка Stas SA339K 27 cub од Холандија, 7250 EUR за продажба - ID: 6820327
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Кипер полуприколка Stas SA339K 27 cub

Онлајн: 2мес 22ден

Бренд STAS
Година на производство 2003
Состојба добра
Дата на прва регистрација 28.04.2003
Нето тежина 8 360 kg
Локација Холандија, Groesbeek
Телефон +316142...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • оските прават: BPM: 1,2,3
  • подигање на оска
  • основа на тркалото: 6 450 mm
  • сопирачки: тапан
Тело/надградба
  • заден кипер
7250 EUR
7 250
EUR
  • 451 605 MKD
  • 7 984 USD

Цена без ДДВ

Продавач
Im en Export Zegers Trucks
Im en Export Zegers Trucks Холандија
Доверлив
11 Повеќе од 11 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:15
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Fliegl DHKS 390 StoneMasterLight 27 m³ 5540kg MuldeNEU!
Fliegl DHKS 390 StoneMasterLight 27 m³ 5540kg MuldeNEU!
2018, 3-оски
Германија, Furth im Wald
Кипер полуприколка Fliegl DHKS 390 StoneMasterLight 27 m³ 5540kg MuldeNEU!, 2018
Кипер полуприколка Stas 29 cub in alu*
Stas 29 cub in alu*
16 850 EUR
2013, 3-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 29 cub in alu*, 2013
Кипер полуприколка Stas 31 cub in alu
Stas 31 cub in alu
5 350 EUR
1996, 2-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 31 cub in alu, 1996
Кипер полуприколка Stas 25 cub in alu
Stas 25 cub in alu
8 850 EUR
2001, 3-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 25 cub in alu, 2001
Кипер полуприколка Stas 28 cub in alu
Stas 28 cub in alu
16 850 EUR
2009, 3-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 28 cub in alu, 2009
Кипер полуприколка Stas 26 cub in alu
Stas 26 cub in alu
6 350 EUR
1994, 2-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 26 cub in alu, 1994
Кипер полуприколка Stas 28 cub in alu
Stas 28 cub in alu
9 350 EUR
2000, 3-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 28 cub in alu, 2000
Кипер полуприколка Stas 29 cub in alu
Stas 29 cub in alu
13 850 EUR
2007, 3-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 29 cub in alu, 2007
Кипер полуприколка Stas 30 cub in steel
Stas 30 cub in steel
29 850 EUR
2019, 3-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 30 cub in steel, 2019
Кипер полуприколка Stas 30 cub in alu
Stas 30 cub in alu
14 350 EUR
2011, 3-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 30 cub in alu, 2011
Кипер полуприколка Stas 30 cub in alu
Stas 30 cub in alu
14 850 EUR
2011, 3-оски
Белгија, Wingene
Кипер полуприколка Stas 30 cub in alu, 2011
Кипер полуприколка Stas S2SA233K , tipper trailer , spring suspension
Stas S2SA233K , tipper trailer , spring suspension
5 000 EUR
2000, 2-оски
Холандија, Susteren
Кипер полуприколка Stas S2SA233K , tipper trailer , spring suspension, 2000
Кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL 27 cub
SCHMITZ CARGOBULL 27 cub
15 250 EUR
2017, 3-оски
Холандија, Oirlo
Кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL 27 cub, 2017

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - Im en Export Zegers Trucks
t1 old