Користени и нови кипери полуприколки STAS за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Кипери полуприколки STAS


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Stas kipper - кипер полуприколка
 11
9 000 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 3час 47мин

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

STAS S300 CX - кипер полуприколка
 10
16 300 EUR
Цена без ДДВ
2013

Објавено: 2ден

Szabó Jónás E. V.

Унгарија, Kunszentmiklós

Stas S300 CX HARDOX  Ferro Stahl/55m³/ 1.Hand  - кипер полуприколка
 7
42 900 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 3ден

Nero GmbH

Германија, Weinheim

Stas 55M3 ,SAF, TOP State - кипер полуприколка
 15
27 900 EUR
Цена без ДДВ
2002
3-оски
Корисна носивост: 31 860 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 7ден

M.V.INTERTRADE

Холандија, BB Uden

Број на оглас 138

Stas 42 m3, 5495kg SUPER STATE! - кипер полуприколка
 15
Прашајте за цена
1990
3-оски
Корисна носивост: 28 505 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 7ден

M.V.INTERTRADE

Холандија, BB Uden

Број на оглас 121

STAS  - кипер полуприколка
 7
24 000 EUR
Цена без ДДВ
2004
Корисна носивост: 29 000 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Објавено: 9ден

STARSPEED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Полска, Libusza

Stas S300CX 3 axles 59m3 TOP ALCOA Grain Wheat - кипер полуприколка
 20
49 900 EUR
Цена без ДДВ
2020
3-оски
Корисна носивост: 32 910 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 15ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70201882

Stas SA339K - кипер полуприколка
 15
1 000 EUR
Аукција
2003
3-оски

Објавено: 18ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Costerweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Број на оглас 9175027

STAS S300CX 24,5m³ Stahlmulde,  Camaro Verdeck, Liftachse,  SAF-Achse, - кипер полуприколка
 14
22 900 EUR
Цена без ДДВ
2020
Корисна носивост: 29 520 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 20ден

MG Handel GmbH

12

Австрија, Hörsching

Број на оглас 2205

Stas S300CX ,Liftachse, Stahlmulde ca. 53m³, - кипер полуприколка
 15
22 900 EUR
Цена без ДДВ
2011
3-оски
Корисна носивост: 28 840 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 22ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86222

Stas 0-38/3FAK / 43.5m3 - кипер полуприколка
 10
11 750 EUR
Цена без ДДВ
1994
3-оски
Корисна носивост: 31 220 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 28ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF234285+1

Stas STAS S300CX - ALU-26M3 + BACHE EL. - кипер полуприколка
 7
12 850 EUR
Цена без ДДВ
2011
Корисна носивост: 33 870 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1мес 3ден

Braem

12

Белгија, Handzame

Број на оглас E55530

Stas  - кипер полуприколка
 7
Прашајте за цена
2005
2-оски
Бруто тежина: 33 000 kg

Објавено: 1мес 4ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас DE796RJ

Stas ALU Kipp SANH Getreide 35 m³ - кипер полуприколка
 8
23 621.50 EUR
ДДВ 19%
2008
3-оски
Корисна носивост: 30 480 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1мес 7ден

Staufen Trucks GmbH

17

Германија, Schlierbach

Број на оглас 800R0072

Stas S300CX KIPPER/TIPPER NIEUW/NEW  - кипер полуприколка
 15
Прашајте за цена
2022
3-оски
Корисна носивост: 33 167 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 1мес 13ден

Geurts Trucks B.V.

11

Холандија, ANDELST

Stas  - кипер полуприколка
 8
Прашајте за цена
2017
3-оски
Бруто тежина: 33 000 kg

Објавено: 1мес 18ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас ES635MT

Stas 24 m3, spring suspension. Perfect state, good tyres - кипер полуприколка
 15
4 500 EUR
Цена без ДДВ
2000
2-оски
Корисна носивост: 27 380 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Објавено: 1мес 20ден

M.V.INTERTRADE

Холандија, BB Uden

Број на оглас 113

Stas  - кипер полуприколка
 12
Прашајте за цена
2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1мес 25ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас CJ147SN

Stas  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена
2007
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1мес 28ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас BC895NT

Stas 2as BPW + 25 m3 - кипер полуприколка
 20
6 950 EUR
Цена без ДДВ
1995
2-оски

Објавено: 2мес 1ден

Trucks Roosendaal

8

Холандија, Roosendaal

Број на оглас YA9SSTK3288116129

1 2 3   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Semi-trailers - Tipper semi-trailers - STAS
t1 old