Кипери полуприколки SCHWARZMÜLLER од Чешка република


Сортирај според:
Резултати по страница:
Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE  - кипер полуприколка
 13
33 150 EUR
Нето цена
2020
3-оски
Корисна носивост: 32 520 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 10ден

Dvorak-Trucks GmbH

6

Чешка република, Velké Mezirici

Schwarzmüller KIS 3/E 37m3  - кипер полуприколка
 14
10 000 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 37 200 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 1мес 14ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 248920

Schwarzmüller KIS 36m3  - кипер полуприколка
 15
7 000 EUR
Нето цена
2000
3-оски
Корисна носивост: 28 320 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1мес 14ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 108-20

SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3 - кипер полуприколка
 18
25 301 EUR
Нето цена
2013
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 4мес 25ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

SCHWARZMÜLLER KIS-3/E 50m3 - кипер полуприколка
 20
12 650 EUR
Нето цена
2007
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 4мес 25ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE  - кипер полуприколка
 15
21 700 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 29 220 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 5мес 18ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 44.000 KG!!!, AM LAGER  - кипер полуприколка
 12
33 800 EUR
Нето цена
2020
3-оски
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Dvorak-Trucks GmbH

6

Чешка република, Velké Mezirici

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.