Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER SK/28 m3 од Германија, 33000 EUR за продажба - ID: 7002627
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER SK/28 m3

Онлајн: 1мес 26ден

Бренд SCHWARZMÜLLER
Година на производство 2022
Дата на прва регистрација 01.01.2023
Бруто тежина 34 000 kg
Корисна носивост 27 000 kg
Должина 7 650 mm
Ширина 2 330 mm
Висина 1 640 mm
Локација Германија, Reinfeld
Телефон +494025...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • подигање на оска
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање

33 000 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 2 042 809 MKD
  • ≈ 35 566 USD
Германија, Reinfeld
watch_later
Локално време на дилерот:
05:26
4.8
Осврти: 6
Доверлив
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU
Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU
2023, 3-оски
Германија, Furth im Wald
Кипер полуприколка Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU, 2023
Кипер полуприколка Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*
Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*
3 500 EUR
2008, 2-оски
Германија, Dillingen/Saar
Кипер полуприколка Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*, 2008
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER SK
SCHWARZMÜLLER SK
33 000 EUR
2022, 3-оски
Германија, Hamburg
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER SK, 2022
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER K SK
SCHWARZMÜLLER K SK
23 000 EUR
2019, 3-оски
Унгарија, KUNSZENTMIKLÓS
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER K SK, 2019
Кипер полуприколка MEGA Kippsattelauflieger FORT 28m3
MEGA Kippsattelauflieger FORT 28m3
33 500 EUR
2022, 3 km
Австрија, Parndorf
Кипер полуприколка MEGA Kippsattelauflieger FORT 28m3, 2022
Кипер полуприколка Schwarzmüller SK K10VLN3 Kippauflieger 3 Achse Plane
Schwarzmüller SK K10VLN3 Kippauflieger 3 Achse Plane
13 900 EUR
2012, 3-оски
Германија, Kaufungen
Кипер полуприколка Schwarzmüller SK K10VLN3 Kippauflieger 3 Achse Plane, 2012
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 50m3
Schwarzmüller KIS 3/E 50m3
27 900 EUR
2013, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 50m3, 2013
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 50m3
Schwarzmüller KIS 3/E 50m3
27 900 EUR
2013, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 50m3, 2013
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
12 900 EUR
2007, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3, 2007
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
13 500 EUR
2008, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3, 2008
Кипер полуприколка Schwarzmüller SK, Hardox, Liftachse, VIDEO
Schwarzmüller SK, Hardox, Liftachse, VIDEO
14 900 EUR
2014, 3-оски
Хрватска, Zagreb
Кипер полуприколка Schwarzmüller SK, Hardox, Liftachse, VIDEO, 2014
Кипер полуприколка Schwarzmüller Thermo, Stahl, Hardox, 28m³, SAF, Lift,Rollplane
Schwarzmüller Thermo, Stahl, Hardox, 28m³, SAF, Lift,Rollplane
22 900 EUR
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
Кипер полуприколка Schwarzmüller Thermo, Stahl, Hardox, 28m³, SAF, Lift,Rollplane, 2017
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS 3/E 29,5m3
SCHWARZMÜLLER KIS 3/E 29,5m3
15 354 EUR
2015, 498 382 km
Чешка република, Stránčice
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS 3/E 29,5m3, 2015
Кипер полуприколка Schwarzmüller SK Iso Hardox *25m³/1.Lift/Rollplane/TopZustand!
Schwarzmüller SK Iso Hardox *25m³/1.Lift/Rollplane/TopZustand!
28 990 EUR
2021, 3-оски
Германија, Mühlheim am Main
Кипер полуприколка Schwarzmüller SK Iso Hardox *25m³/1.Lift/Rollplane/TopZustand!, 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - Dedic GmbH
t1 old