Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE

Онлајн: 5мес 18ден

Бренд SCHWARZMÜLLER
Година на производство 2013
Бруто тежина 36 000 kg
Корисна носивост 29 220 kg
Локација Чешка република, Praha
Телефон +420 775...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 11 520 mm
  • ширина на утовар: 2 330 mm
  • висина на утовар: 2 010 mm
21700 EUR
21 700
EUR
  • 1 336 060 MKD
  • 25 540 USD

Нето цена

Продавач
TIR CENTRUM s. r. o.
TIR CENTRUM s. r. o. Чешка република
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
19:26
Лица за контакт
Sales department
English, Deutsch, Polski, Русский, Český
21 700
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3
SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3
2013
Чешка република, Stránčice
25 301 EUR
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3, 2013
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS-3/E 50m3
SCHWARZMÜLLER KIS-3/E 50m3
2007
Чешка република, Stránčice
12 650 EUR
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS-3/E 50m3, 2007
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
2007, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
10 000 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3, 2007
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE
Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE
2020, 3-оски
Чешка република, Velké Mezirici
33 150 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 2020
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 36m3
Schwarzmüller KIS 36m3
2000, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
7 000 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 36m3, 2000
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 44.000 KG!!!, AM LAGER
Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 44.000 KG!!!, AM LAGER
2020, 3-оски
Чешка република, Velké Mezirici
33 800 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 44.000 KG!!!, AM LAGER, 2020
Кипер полуприколка BODEX KIS 3B , 55m3 ,load 28,800kg , 3XSAF , LIKE NEW
BODEX KIS 3B , 55m3 ,load 28,800kg , 3XSAF , LIKE NEW
2018, 3-оски
Полска, KRAKÓW
21 890 EUR
Кипер полуприколка BODEX KIS 3B , 55m3 ,load 28,800kg , 3XSAF , LIKE NEW, 2018
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER
SCHWARZMÜLLER
2013
Германија, Metten
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER, 2013
Кипер полуприколка Schwarzmüller 2-assige kipper oplegger 22m3
Schwarzmüller 2-assige kipper oplegger 22m3
2013, 2-оски
Холандија, Zetten
14 000 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller 2-assige kipper oplegger 22m3, 2013
Кипер полуприколка STAS 55m3 / Very strong!!!
STAS 55m3 / Very strong!!!
2013, 3-оски
Белгија, Wevelgem
Кипер полуприколка STAS 55m3 / Very strong!!!, 2013
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
2010, 3-оски
Холандија, Lamswaarde
8 950 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale, 2010
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
2010, 3-оски
Холандија, Lamswaarde
9 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.