Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS-3/E 50m3

Онлајн: 4мес 25ден

Бренд SCHWARZMÜLLER
Година на производство 2007
VIN VAVSAK3447H248124
Бруто тежина 44 000 kg
Боја црвена
Локација Чешка република, Strančice
Телефон +420 774...
Шасија/суспензија
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
12650 EUR
12 650
EUR
  • 778 855 MKD
  • 14 889 USD

Нето цена

Продавач
Martin Oberfalcer TIRBAZAR
Martin Oberfalcer TIRBAZAR Чешка република
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
19:47
Лица за контакт
Jan Liebig
Český, English, Polski, Русский
Jan Kršiak
Český, English, Hrvatski
12 650
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3
SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3
2013
Чешка република, Stránčice
25 301 EUR
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3, 2013
Кипер полуприколка BENALU Optiliner 106 50m3
BENALU Optiliner 106 50m3
2007
Чешка република, Stránčice
13 441 EUR
Кипер полуприколка BENALU Optiliner 106 50m3, 2007
Кипер полуприколка BENALU 50m3 All-aluminum
BENALU 50m3 All-aluminum
2005
Чешка република, Stránčice
11 820 EUR
Кипер полуприколка BENALU 50m3 All-aluminum, 2005
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 48 m3 II
Schmitz SKI 24 48 m3 II
2017
Чешка република, Stránčice
31 587 EUR
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 48 m3 II, 2017
Кипер полуприколка MENCI SA 743R 27m3 hardox
MENCI SA 743R 27m3 hardox
2014
Чешка република, Stránčice
16 208 EUR
Кипер полуприколка MENCI SA 743R 27m3 hardox, 2014
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
2007, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
10 000 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3, 2007
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE
Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE
2020, 3-оски
Чешка република, Velké Mezirici
33 150 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 2020
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 36m3
Schwarzmüller KIS 36m3
2000, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
7 000 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 36m3, 2000
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE
Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE
2013, 3-оски
Чешка република, Praha
21 700 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE, 2013
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 44.000 KG!!!, AM LAGER
Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 44.000 KG!!!, AM LAGER
2020, 3-оски
Чешка република, Velké Mezirici
33 800 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 44.000 KG!!!, AM LAGER, 2020
Кипер полуприколка Schwarzmüller HKM-3E 3 axcel deutsche kipper
Schwarzmüller HKM-3E 3 axcel deutsche kipper
2008, 3-оски
Германија, Hamburg
8 900 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller HKM-3E 3 axcel deutsche kipper, 2008
Кипер полуприколка Lag O-3-42 01 - 50 M3 + COILGOOT
Lag O-3-42 01 - 50 M3 + COILGOOT
2007, 3-оски
Холандија, Meerkerk
10 950 EUR
Кипер полуприколка Lag O-3-42 01 - 50 M3 + COILGOOT, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.