Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE, 44.000 KG!!!, AM LAGER

33 800 EUR

Нето цена
ТипКипер полуприколка
Година2020
ЗемјаЧешка република
Телефон+420 604 8......

SCHWARZMÜLLER на лизинг

Онлајн: 1год 4мес
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендSCHWARZMÜLLER
Година на производство2020
Бруто тежина44000 kg
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Сопирачкидиск
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
Волумен на утовар29 m³

Опис

SCHWARZMÜLLER KIS 3/E

NEUE OHNE REGISTRIET

29m3

LIFTACHSE

RADSTAND 1410 MM

9 TONE ACHSEN

SATTELPLATE 17.000 KG

GESAMTGEWICHT 44.000 KG

LEERGEWICHT 6550 KG

SAF ACHSE

DISK BREMSE

SMARTBOARD

HARDOX

BODEN 5 MM

SEITEN 4 MM

SOFORT

AM LAGER

Побарајте подетални информации

Продавач

Dvorak-Trucks GmbH

Dvorak-Trucks GmbH

+420 604 8...
Czech Republic, Karlov 1119, CZ-594 01 Velké Mezirici, Czech Republic
Локално време на дилерот — 04:41

Лица за контакт

Sales department

Sales department

Český, Deutsch


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.