Кипери полуприколки SCHWARZMÜLLER

Резултати пронајдени: 44

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Кипери полуприколки
 • Бренд (1)
  SCHWARZMÜLLER
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER Sk24
6
Кипер полуприколка
SCHWARZMÜLLER Sk24
SZABÓ JÓNÁS
Унгарија
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
8 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 19час 50мин
Кипер полуприколка Schwarzmüller 28m³ Stahl-Kipp Mulde*EG 6150kg*technisch TOP!
15
Кипер полуприколка
Schwarzmüller 28m³ Stahl-Kipp Mulde*EG 6150kg*technisch TOP!
RL Leible Nutzfahrzeuge OHG
Германија
Година на производство: 2018
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29850 kg
Бруто тежина: 36000 kg
22 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller SK, Stahl, Hardox, 26m³, Rollplane, Liftachse
10
Кипер полуприколка
Schwarzmüller SK, Stahl, Hardox, 26m³, Rollplane, Liftachse
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Германија
Година на производство: 2017
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29920 kg
Бруто тежина: 36000 kg
21 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Кипер полуприколка SCHWARZMUELLER 3-Achs Kipp Mulde ca. 26m³ Stahl Hardox
17
Кипер полуприколка
SCHWARZMUELLER 3-Achs Kipp Mulde ca. 26m³ Stahl Hardox
Peter Finsterwalder GmbH
Германија
Година на производство: 2012
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 30100 kg
Бруто тежина: 36000 kg
12 850  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Кипер полуприколка SCHWARZMUELLER Kipper Mulde ca. 26m³ Hardox Alufelgen Rollplane
13
Кипер полуприколка
SCHWARZMUELLER Kipper Mulde ca. 26m³ Hardox Alufelgen Rollplane
Peter Finsterwalder GmbH
Германија
Година на производство: 2012
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 30100 kg
Бруто тежина: 36000 kg
13 850  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller K 10 VLN3 * HARDOX 24 cm 3 * 1 HAND *
20
Кипер полуприколка
Schwarzmüller K 10 VLN3 * HARDOX 24 cm 3 * 1 HAND *
NBC-Trucks GmbH
Германија
Година на производство: 2012
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 30400 kg
Бруто тежина: 36000 kg
13 990  EUR
Нето цена
Онлајн: 16ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller K-Serie 33M3 - HARDOX - HYDR. DOOR
1
8
Кипер полуприколка
Schwarzmüller K-Serie 33M3 - HARDOX - HYDR. DOOR
Braem
Белгија
Година на производство: 2019
Корисна носивост: 32080 kg
Бруто тежина: 39000 kg
27 450  EUR
Нето цена
Онлајн: 17ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 31m3
15
Кипер полуприколка
Schwarzmüller KIS 31m3
LOSL s.r.o.
Чешка република
Година на производство: 2000
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 28320 kg
Бруто тежина: 35000 kg
6 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 19ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
7
Кипер полуприколка
Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
LOSL s.r.o.
Чешка република
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 37200 kg
Бруто тежина: 44000 kg
9 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 19ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller 28 cub in steel*
11
Кипер полуприколка
Schwarzmüller 28 cub in steel*
Degroote Trucks & Trailers
Белгија
Година на производство: 2017
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32320 kg
Бруто тежина: 39000 kg
21 850  EUR
Нето цена
Онлајн: 21ден
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER K-Serie BPW Achse
3
Кипер полуприколка
SCHWARZMÜLLER K-Serie BPW Achse
Evo Trucks GmbH
Германија
За транспорт на: големиматеријали
Година на производство: 2013
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 27400 kg
14 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 23ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller 2A HKS AL Plane Liftachse Zentralschmieranlage
14
Кипер полуприколка
Schwarzmüller 2A HKS AL Plane Liftachse Zentralschmieranlage
Haller Werner Baumaschinen-Nutzfahrzeughandel
Германија
Година на производство: 1993
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 26930 kg
Бруто тежина: 32600 kg
6 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 29ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS-3/E ALU 44 m3 / Portaltür+Fenster / TOP 1A
15
Кипер полуприколка
Schwarzmüller KIS-3/E ALU 44 m3 / Portaltür+Fenster / TOP 1A
Daniel Hambalek - DH TRUCKS
Чешка република
Година на производство: 2016
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32350 kg
Бруто тежина: 39000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 29ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller K 10 VLN3 * HARDOX 24 cm 3 * 1 HAND *
20
Кипер полуприколка
Schwarzmüller K 10 VLN3 * HARDOX 24 cm 3 * 1 HAND *
NBC-Trucks GmbH
Германија
Година на производство: 2014
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 30800 kg
Бруто тежина: 36000 kg
13 990  EUR
Нето цена
Онлајн: 30ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller HKS 2/E-S1 Thermo Kippauflieger 2 Achse
11
Кипер полуприколка
Schwarzmüller HKS 2/E-S1 Thermo Kippauflieger 2 Achse
Golec Nutzfahrzeuge
Германија
Година на производство: 2008
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 27050 kg
Бруто тежина: 33000 kg
8 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 5ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller K-Serie *Neu* 29 m³ Stahl*SAF*Luft/Lift*Plane
14
Кипер полуприколка
Schwarzmüller K-Serie *Neu* 29 m³ Stahl*SAF*Luft/Lift*Plane
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
29 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 14ден
Кипер полуприколка Schwarzmuller K202
8
Кипер полуприколка
Schwarzmuller K202
CEFIN TRUCKS
Романија
Година на производство: 2008
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 26030 kg
Бруто тежина: 35000 kg
9 200  EUR
Онлајн: 1мес 16ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller HARDOX Kippmulde 25 cm³
8
Кипер полуприколка
Schwarzmüller HARDOX Kippmulde 25 cm³
MG Handel GmbH
Австрија
Година на производство: 2020
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 26880 kg
Бруто тежина: 36000 kg
24 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 16ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller HARDOX Kippmulde 25 cm³
12
Кипер полуприколка
Schwarzmüller HARDOX Kippmulde 25 cm³
MG Handel GmbH
Австрија
Ново
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 26880 kg
Бруто тежина: 36000 kg
28 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 16ден
Кипер полуприколка Schwarzmüller 3-Achs HARDOX 25m3 el.Verdeck Alufegen 5950kgNEU
18
Кипер полуприколка
Schwarzmüller 3-Achs HARDOX 25m3 el.Verdeck Alufegen 5950kgNEU
LKW-Service Nuernberger KG
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33050 kg
Бруто тежина: 39000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1мес 23ден
Страница 1 од 3
Резултати пронајдени: 44
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.