Хм, се чини ставка продадена

Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 27 cbm hardox

кипер полуприколка Schmitz SKI 24 27 cbm hardox

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": кипер полуприколка Schmitz SKI 24 27 cbm hardox

  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендSCHMITZ
МоделSKI 24 27 cbm hardox
Година на производство2018
Километража105849 km
VINWSK00000001299924
Бруто тежина42000 kg
Бојасива
Шасија/суспензија
ABS - антиблокирачки систем за сопирање

Опис

Vyrazeny: N

Poddruh: návěs pro nákladní

State: CZ

Stk To: 202101

stav: velmi dobrý

brzděný

držák kol

opěrné nohy

plachta

stabilizace podvozku (ESP)

zadní mlhovka

zakládací klíny

Možnost pronájmu s FULL servisem

First Owner

Service Book

Not Crashed

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.