Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24- 9,6 AK 50M3
Schmitz Cargobull SKI 24- 9,6 AK 50M3
2018, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
29 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24- 9,6 AK 50M3, 2018
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³
Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³
2009, 420 217 km
Белгија, Handzame
14 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³, 2009
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - ALU - 29M3
Schmitz Cargobull SKI 24 - ALU - 29M3
2009
Белгија, Handzame
10 850 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - ALU - 29M3, 2009
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 3 axles Liftachse Kipper 24m3
Schmitz Cargobull SKI24 3 axles Liftachse Kipper 24m3
2011, 3-оски
Холандија, Veghel
15 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 3 axles Liftachse Kipper 24m3, 2011
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24
Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24
2009
Белгија, Houffalize
11 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24, 2009
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 8.2 28 m3
Schmitz Cargobull SKI 24 8.2 28 m3
2021, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
32 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 8.2 28 m3, 2021
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
2010, 3-оски
Холандија, Lamswaarde
8 950 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale, 2010
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
2010, 3-оски
Холандија, Lamswaarde
9 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale, 2010
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF S3 SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger Stahl 24m³
Schmitz Cargobull SGF S3 SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger Stahl 24m³
2019, 3-оски
Германија, 36151 Burghaun/Gruben
22 890 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF S3 SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger Stahl 24m³, 2019
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2
Schmitz Cargobull SKI24 7.2
2010, 3-оски
Германија, D-88214 Ravensburg
11 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2, 2010
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2
Schmitz Cargobull SKI24 7.2
2011, 3-оски
Германија, D-88214 Ravensburg
11 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2, 2011
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2
Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2
2010
Белгија, Menen
12 750 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2, 2010

Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 S3 50m3

Бренд SCHMITZ
Модел SKI
Идентификација 280425
Година на производство 2014
Бруто тежина 35 000 kg
Корисна носивост 28 800 kg
Локација Чешка република, Nové Strašecí
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.