Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24
Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24
2009
Белгија, Houffalize
11 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24, 2009
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI Sattelkippauflieger SKI 24 SL 9.6 Kippauflie
Schmitz Cargobull SKI Sattelkippauflieger SKI 24 SL 9.6 Kippauflie
2015, 3-оски
Германија, Peine
22 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI Sattelkippauflieger SKI 24 SL 9.6 Kippauflie, 2015
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2
Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2
2010
Белгија, Menen
12 750 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2, 2010
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2
Schmitz Cargobull SKI24 7.2
2010, 3-оски
Германија, D-88214 Ravensburg
11 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2, 2010
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2
Schmitz Cargobull SKI24 7.2
2011, 3-оски
Германија, D-88214 Ravensburg
11 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2, 2011
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³
Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³
2009, 420 217 km
Белгија, Handzame
14 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³, 2009
Кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm I
SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm I
2017, 3-оски
Чешка република, Stránčice
31 587 EUR
Кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm I, 2017
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Stahlmulde SKI24 ALURÄDER Liftachse Rollplane
Schmitz Cargobull Stahlmulde SKI24 ALURÄDER Liftachse Rollplane
Германија, D-93128 Regenstauf
13 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Stahlmulde SKI24 ALURÄDER Liftachse Rollplane
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24/7.2 AK
Schmitz Cargobull SKI 24/7.2 AK
2021, 3-оски
Германија, Perleberg
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24/7.2 AK, 2021
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7,2
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7,2
2021, 3-оски
Германија, Lugau
29 400 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7,2, 2021
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24
Schmitz SKI 24
2004
Словенија, Ajdovscina
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24, 2004
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Alumulde
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Alumulde
2020, 3-оски
Германија, DE-48268 Greven
26 800 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Alumulde, 2020

Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24

Бренд SCHMITZ
Модел SKI
Идентификација 284905
Година на производство 2015
Локација Чешка република, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.