Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm I
SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm I
2017, 3-оски
Чешка република, Stránčice
31 587 EUR
Кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm I, 2017
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 31 cbm
Schmitz SKI 24 31 cbm
2018
Чешка република, Stránčice
25 696 EUR
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 31 cbm, 2018
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24
Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24
2009
Белгија, Houffalize
11 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Gotha - SKI 24, 2009
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 48 m3 II
Schmitz SKI 24 48 m3 II
2017
Чешка република, Stránčice
31 587 EUR
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 48 m3 II, 2017
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 27 cbm hardox
Schmitz SKI 24 27 cbm hardox
2018, 105 849 km
Чешка република, Stránčice
24 708 EUR
Кипер полуприколка Schmitz SKI 24 27 cbm hardox, 2018
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24/9.6 Alu Kipper- 50 cbm- Kombitür
Schmitz Cargobull SKI 24/9.6 Alu Kipper- 50 cbm- Kombitür
2020, 3-оски
Германија, Perleberg
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24/9.6 Alu Kipper- 50 cbm- Kombitür, 2020
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, schlammdicht, 50cbm Lift,
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, schlammdicht, 50cbm Lift,
2021, 3-оски
Германија, Bakum
35 800 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, schlammdicht, 50cbm Lift,, 2021
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, schlammdicht, 50cbm Lift,
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, schlammdicht, 50cbm Lift,
2021, 3-оски
Германија, Bakum
35 800 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, schlammdicht, 50cbm Lift,, 2021
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2
Schmitz Cargobull SKI24 7.2
2010, 3-оски
Германија, D-88214 Ravensburg
11 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2, 2010
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2
Schmitz Cargobull SKI24 7.2
2011, 3-оски
Германија, D-88214 Ravensburg
11 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2, 2011
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³
Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³
2009, 420 217 km
Белгија, Handzame
14 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 45 M³, 2009
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2
Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2
2010
Белгија, Menen
12 750 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 - 8.2, 2010

Кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm

Бренд SCHMITZ
Модел SKI 24. 48 cbm
Година на производство 2017
VIN WSK00000001296024
Бруто тежина 39 000 kg
Боја сива
Локација Чешка република, Strančice
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm

Поставете оглас "Потребна е техника"

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.