Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
2019, 3-оски
Германија, Essen
Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3, 2019
Кипер полуприколка Carnehl 37m³ TIP
Carnehl 37m³ TIP
2015
Данска, Glostrup
6 941 EUR
Кипер полуприколка Carnehl 37m³ TIP, 2015
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahlmulde
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahlmulde
2019, 3-оски
Германија, DE-48268 Greven
24 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahlmulde, 2019
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahlmulde
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahlmulde
2021, 3-оски
Германија, DE-48268 Greven
29 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Stahlmulde, 2021
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper, Thermo-Stahlmulde SKI 24 SL7,2
Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper, Thermo-Stahlmulde SKI 24 SL7,2
2021, 3-оски
Австрија, Peuerbach
38 750 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper, Thermo-Stahlmulde SKI 24 SL7,2, 2021
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper, Thermo-Stahlmulde SKI 24 SL7,2
Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper, Thermo-Stahlmulde SKI 24 SL7,2
2021, 3-оски
Австрија, Peuerbach
38 750 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper, Thermo-Stahlmulde SKI 24 SL7,2, 2021
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 18 SL 7.2 Stahlmulde ca. 25m³
Schmitz Cargobull SKI 18 SL 7.2 Stahlmulde ca. 25m³
2009, 2-оски
Германија, Göttingen
8 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 18 SL 7.2 Stahlmulde ca. 25m³, 2009
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 18 SL06-7.2 Stahlmulde ca. 25m³
Schmitz Cargobull SKI 18 SL06-7.2 Stahlmulde ca. 25m³
2009, 2-оски
Германија, Göttingen
9 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 18 SL06-7.2 Stahlmulde ca. 25m³, 2009
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24
Schmitz Cargobull SKI 24
2015
Чешка република, Nové Strašecí
24 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24, 2015
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Thermo-Stahlmulde SKI24 SL7,2, Lift, Alufelgen
Schmitz Cargobull Thermo-Stahlmulde SKI24 SL7,2, Lift, Alufelgen
2018, 3-оски
Австрија, Peuerbach
29 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Thermo-Stahlmulde SKI24 SL7,2, Lift, Alufelgen, 2018
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2
Schmitz Cargobull SKI24 7.2
2010, 3-оски
Германија, D-88214 Ravensburg
11 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2, 2010
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2
Schmitz Cargobull SKI24 7.2
2011, 3-оски
Германија, D-88214 Ravensburg
11 500 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 7.2, 2011
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Cargobull SKI 24 SL 7.2
Schmitz Cargobull Cargobull SKI 24 SL 7.2
2016
Германија, Kaufungen
16 000 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull Cargobull SKI 24 SL 7.2, 2016
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24/7.2 AK
Schmitz Cargobull SKI 24/7.2 AK
2021, 3-оски
Германија, Perleberg
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24/7.2 AK, 2021

Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 18-7,2 2-Achs Stahlmulde

Бренд SCHMITZ
Модел SKI
Идентификација 50180
Година на производство 2015
Бруто тежина 32 500 kg
Корисна носивост 26 400 kg
Ширина 2 550 mm
Висина 3 270 mm
Локација Германија, Gersthofen
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 350 mm
  • висина на утовар: 1 460 mm
  • волумен на утовар: 25 m³
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.