Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF*S3 3 axles 27m3 Alu Kipper Liftachse Alu-felgen

Онлајн: 26ден

Бренд SCHMITZ
Идентификација 70144856
Година на производство 2013
Дата на прва регистрација 08.04.2013
Нето тежина 5 100 kg
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 33 900 kg
Должина 8 750 mm
Ширина 2 530 mm
Локација Холандија, Veghel
Телефон +31 413 7...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: Schmitz: 1,2,3
 • подигање на оска
 • сопирачки: диск
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 400 mm
 • ширина на утовар: 2 440 mm
 • висина на утовар: 1 500 mm
 • заден кипер
14600 EUR
14 600
EUR
 • 901 881 MKD
 • 17 733 USD

Нето цена

Продавач
BAS Trucks B.V.
BAS Trucks B.V. Холандија
Доверлив
13 Повеќе од 13 години со Truck1
V Volvo овластен дилер
Локално време на дилерот
08:26
14 600
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Carnehl 37m³ TIP
Carnehl 37m³ TIP
2013
Данска, Glostrup
6 739 EUR
Кипер полуприколка Carnehl 37m³ TIP, 2013
Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
2019, 3-оски
Германија, Essen
Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3, 2019
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF*S3 3 axles 45m3 Alu Kipper Liftachse
Schmitz Cargobull SGF*S3 3 axles 45m3 Alu Kipper Liftachse
2016, 3-оски
Холандија, Veghel
25 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF*S3 3 axles 45m3 Alu Kipper Liftachse, 2016
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF*S3 47m3 Alu Kipper 3 axles 2x Liftachse
Schmitz Cargobull SGF*S3 47m3 Alu Kipper 3 axles 2x Liftachse
2017, 3-оски
Холандија, Veghel
28 800 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF*S3 47m3 Alu Kipper 3 axles 2x Liftachse, 2017
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 20 24m3 Alu Kipper
Schmitz Cargobull SKI 20 24m3 Alu Kipper
2009, 2-оски
Холандија, Veghel
8 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 20 24m3 Alu Kipper, 2009
Кипер полуприколка ATM OKA 17/27 54m3 Alu-Kipper 3 axles NL-Trailer
ATM OKA 17/27 54m3 Alu-Kipper 3 axles NL-Trailer
2008, 3-оски
Холандија, Veghel
14 400 EUR
Кипер полуприколка ATM OKA 17/27 54m3 Alu-Kipper 3 axles NL-Trailer, 2008
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 45m3 Kipper
Schmitz Cargobull SKI 24 45m3 Kipper
2010, 3-оски
Холандија, Veghel
14 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 45m3 Kipper, 2010
Кипер полуприколка OZSAN BYRM 3 axles 24m3 Stahl-Kipper Liftachse SAF
OZSAN BYRM 3 axles 24m3 Stahl-Kipper Liftachse SAF
2017, 3-оски
Холандија, Veghel
18 600 EUR
Кипер полуприколка OZSAN BYRM 3 axles 24m3 Stahl-Kipper Liftachse SAF, 2017
Кипер полуприколка TISVOL 50m3 Alu-Kipper Combi Door 2x Liftachse
TISVOL 50m3 Alu-Kipper Combi Door 2x Liftachse
2018, 3-оски
Холандија, Veghel
29 400 EUR
Кипер полуприколка TISVOL 50m3 Alu-Kipper Combi Door 2x Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Samro ST3310 60m3 Alukipper 3 axles Liftachse
Samro ST3310 60m3 Alukipper 3 axles Liftachse
2011, 3-оски
Холандија, Veghel
26 900 EUR
Кипер полуприколка Samro ST3310 60m3 Alukipper 3 axles Liftachse, 2011
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles Kipper / 25m3 /
Robuste Kaiser 2 axles Kipper / 25m3 /
1998, 2-оски
Холандија, Veghel
5 800 EUR
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles Kipper / 25m3 /, 1998
Кипер полуприколка OVA 390K95 42m3 Alu Kipper
OVA 390K95 42m3 Alu Kipper
2005, 3-оски
Холандија, Veghel
12 400 EUR
Кипер полуприколка OVA 390K95 42m3 Alu Kipper, 2005
Кипер полуприколка Orthaus OKSM18 2 axles 16m3 Steel Kipper
Orthaus OKSM18 2 axles 16m3 Steel Kipper
1996, 2-оски
Холандија, Veghel
6 200 EUR
Кипер полуприколка Orthaus OKSM18 2 axles 16m3 Steel Kipper, 1996
Кипер полуприколка Langendorf SKA 24/30 23,00 m3 Alu kipper
Langendorf SKA 24/30 23,00 m3 Alu kipper
2011, 3-оски
Холандија, Veghel
14 200 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SKA 24/30 23,00 m3 Alu kipper, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.